Kurumsal mesajlaşma test süreçlerine yönelik bir sertifikasyon çalışmamız var

Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi tarafından düzenlenen 2021 Siber Güvenlik Haftası’nda Dijital Gündem’e konuşan Spexco Genel Müdürü Furkan Atlı, bünyesinde bulunduğu firmanın siber güvenlik alanında 2021 yılında ki faaliyetlerinden ve 2022 yılına ilişkin planlarından bahsetti.

2021 yılında kurumsal mesajlaşma çözümleri olan “Spex” ile ilgili geliştirmeler yaptıklarını dile getiren Furkan Atlı, “Özellikle Ankara ofisimizi bu yıl içerisinde açtık. Ekibimizi genişletme yolunda bir adım attık” dedi.

2022 yılında da özellikle kurumsal mesajlaşma test süreçlerine yönelik bir sertifikasyon çalışmaları olduğunu belirten Atlı, “Oradaki sertifikasyon çalışmalarına yönelik ürünümüzü hazır hale getiriyoruz. 2022 yılında da bu sertifikayı alarak ürünümüze güç katmayı hedefliyoruz. Aynı şekilde kurumsal güvenli dosya depolama ürünümüz ‘Spexco Drive’ için de yine fonksiyon listemizi genişletiyoruz. Kapasitemizi yükseltiyoruz ve yine eğer o platform içerisinde böyle bir güvenlik sertifikasyon süreci olursa oraya da katılmayı hedefliyoruz” şeklinde sözlerini tamamladı.

VİDEO: 61
BAŞLIK: Kurumsal Mesajlaşma Test Süreçlerine Yönelik Bir Sertifikasyon Çalışmamız Var
KONUŞMACI: Furkan Atlı – Spexco Genel Müdürü
RÖPORTAJ: Oğuz Eren Ege