KuCoin’den yeni iş birliği

Global kripto para borsası KuCoin, kurumsal dijital varlık teknolojisinin önde gelen sağlayıcılarından Talos ile iş birliği yaptı.

İş birliğiyle birlikte dijital varlıklara kurumsal erişimin kolaylaştırılması ve kullanıcı tabanının yeteneklerinin daha da genişletilmesi hedefleniyor. Ayrıca KuCoin, gerçek zamanlı likidite sağlama amacıyla Talos’un kurumsal kullanıcılarına hesap da açacak.

İş birliği hakkında açıklamalarda bulunan Talos Kurucu Ortağı ve CEO’su Anton Katz, “Dijital varlıkların kurumsal olarak benimsenmesi küresel ölçekte hız kazanıyor. Gelişmekte olan varlıkların dünya çapındaki kurumsal yatırımcılara yönlendirilmesinde KuCoin’in harika ekibiyle çalışacak olmaktan çok mutluyuz. Uzun vadede tüm pazarların dijital varlık raylarında işlem görmesini vizyon olarak kabul ediyoruz ve ayrıca geleceği bugünden inşa etmekten heyecan duyuyoruz” dedi.

Kripto endüstrisinin gelişmesi ve büyümesiyle birlikte giderek daha fazla geleneksel finansal kurumların piyasaya girmeye başladığını belirten KuCoin CEO’su Johnny Lyu ise, “KuCoin, kurumların kripto para piyasasına artan katılımı ışığında, pazara girişlerini ve işlem yapmalarını kolaylaştıran gerekli teknolojileri sağlayan projelerve şirketleri desteklemeye odaklanıyor. Talos, piyasa katılımcılarının likidite hedeflerine, alım-satım/yatırım araçlarına, analitiklere ve diğer hizmetlere olan bağlantılarını geliştiren yazılımlar geliştiriyor. KuCoin olarak bu iş birliğine çok değer veriyoruz ve hem taraflara hem de genel olarak piyasaya fayda sağlayacağını düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE