KuCoin’den 1 milyon dolar ödüllü etkinlik

Küresel kripto para borsası KuCoin, bu yılın ilk yarısında 9,75 milyonu aşkın yeni kullanıcıya ulaştı. Bu artışla birlikte borsanın toplam kullanıcı sayısı da 20 milyonun üzerine çıkmış oldu. KuCoin 2021 yılının Aralık ayında da 10 milyon kullanıcı sayısını aştığını bildirmişti.

KuCoin, yeni kullanıcı sayısındaki kritik eşiğe dikkat çekmek için toplam 1 milyon dolar ödüllü KuCoin Küresel Takım Savaşı’nı başlattı. İlk KuCoin Küresel Takım Savaşı’na katılan takımlar 20 bin dolara kadar ödül kazanma şansı elde edecek. Ayrıca etkinlik, özel takım lideri bonusları, yeni kayıt hediyeleri ve diğer ödülleri de içerecek.

İstatistiklere göre, kripto para borsası olarak KuCoin’i tercih edenlerin sayısı yedi ay gibi kısa bir sürede iki katına yükseldi. 2022’nin ilk yarısında kullanıcı kitlesinde yaşanan yüzde 219 oranındaki bu artış büyük ölçüde borsa operasyonlarının genişlemesinden kaynaklandı.

Öte yandan, KuCoin’in yayımladığı ilk yarı yıl raporunda, borsanın kullanıcı sayısının tüm dünyada arttığı açıklanmıştı. Rapora göre, Asya’daki kullanıcı sayısı yüzde 659 oranında artış gösterirken, Asya’yı yüzde 216 ile Latin Amerika, yüzde 152 ile Afrika ve Orta Doğu, yüzde 142 ile Avrupa takip etti.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE