KuCoin, ilk NFT projesi Zzoopers ile NFT Launchpad’i başlattı

Kripto para borsası KuCoin, NFT pazar yeri Windvane’in ilk NFT projesi Zzoopers ile yeni NFT Launchpad’i 2 Haziran’da piyasaya sürdü.

Kullanıcılarına birçok farklı Metaverse platformu içerisinde toplama ve kullanma olanağı tanıyan avatar projesi Zzoopers’ın hayvan temalı Genesis NFT’leri, 20 Haziran’da Windvane NFT Launchpad’de ön satışa sunulacak. Ayrıca Windvane tarafından 17 Haziran tarihine kadar Twitter ve Discord’da düzenlenecek etkinlikte Zzoopers NFT’lerinin Whitelist’i için çekilişle 500 şanslı kişi seçilecek.

Ethereum blok zincirine dayanan ve Season Studio ve MetaOasis DAO iş birliğinde geliştirilen Zzoopers Genesis, farklı tür ve kişiliklere sahip 5555 benzersiz hayvan avatarının bir koleksiyonunu kapsıyor. Zzoopers Genesis koleksiyonunda Tiger, Elephant, Panda, Unicorn, Cheetah, Deer, Fox, Monkey, Penguin ve Rabbit’te 10 benzersiz hayvan karakteri yer alacak. Her Zzooper farklı metaverselerde kendi benzersiz görünümüne, kişiliğine ve hikayesine sahip olarak kullanılabilecek.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE