KOBİ’ler ve Girişimciler için Dijital Dönüşümün Yol Haritası Konuşulacak

Uluslararası sivil toplum kuruluşu SPARK’ın, Katar Kalkınma Fonu (QFFD) destekleriyle düzenleyeceği “COVID-19 Döneminde Dijitalleşme Konferansı (Jobs Now: Going digital during COVID-19) 25 Kasım tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek.

Söz konusu konferansta, göçmen KOBİ’ler, girişimciler ve öğrenciler başta olmak üzere pandemiyle beraber değişen süreçler, geleceğin trendleri ve  iş yapış şekillerindeki dijitalleşme konuları alanında uzman yerli ve yabancı konuşmacıların katılımıyla paylaşılacak.

Gençlerin geleceği için çalışmalar yürütüen uluslararası sivil toplum kuruluşu SPARK, Katar Devleti adına dış yardım programlarını yürüten Katar Kalkınma Fonu (QFFD) destekleriyle önemli bir konferansa imza atıyor.

25 Kasım 2020, Çarşamba günü 13:00 – 17:15 saatleri arasında çevrimiçi olarak düzenlenecek COVID-19 Döneminde Dijitalleşme Konferansı ulusal ve uluslararası alanda çok önemli iş insanlarını bir araya getiriyor.

Yarınların iş dünyasında dijitalleşmenin sunduğu fırsatlar

Dünya çapında etkili olan pandeminin özel sektör, girişimciler, öğrenciler ve KOBİ’ler üzerindeki etkilerinin pek çok farklı açıdan değerlendirileceği, katılımcılar için gelecek projeksiyonu ortaya koyacak konferansta dijitalleşmenin yarının iş dünyası için sunduğu fırsatlar üzerinde durulacak.

Dijitalleşmenin yeni işler oluşturma, yeni trendler meydana getirme, yeni nesil büyük girişimciler çıkarma ve endüstri liderlerini şekillendirmedeki rolünün masaya yatırılacağı toplantıda ayrıca, başarılı ve deneyimli iş insanlarının dijitalleşme hikayeleri katılımcılarla paylaşılacak.