Kingston FURY, Beast DDR5’i ürün grubuna ekledi

Bellek ürünleri ve teknoloji çözümleri şirketi Kingston Technology Company Inc.’in oyun bölümü olan Kingston FURY, ürünleri arasına AMD EXPO sertifikalı Kingston FURY Beast DDR5 modüllerini eklediğini duyurdu.

Oyunculara ve sistem tutkunlarına her zaman en yeni seçenekleri sunmayı amaçlayan yeni hız aşırtma odaklı modül ve kitler, iki fabrika ayarlı profili ve bir kullanıcı tarafından özelleştirilebilir profil eşliğinde AMD’nin yakında çıkacak AM5 platformu için optimize edildi.

Dünyanın önde gelen anakart üreticileri tarafından onaylanan Kingston FURY Beast serisi, düşük profilli ısı dağıtıcı tasarımıyla 6000MT/sn1’e kadar agresif hız sunuyor. Hız Aşırtma odaklı AMD EXtended profiliyle kullanıcılar, tercih ettikleri Kingston FURY Beast DDR5 modüllerinin ve kitlerinin, AMD AM5 sistemlerinin performansını en üst düzeye çıkaracağından ve kararlılığı koruyacağından emin olacak.

AMD EXPO sertifikalı Kingston FURY Beast DDR5 ve Kingston FURY Beast DDR5 RGB, Eylül ayı sonunda 16 GB’lık tek modüller ve 32 GB’lık ikili setler halinde satışa sunulacak.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE