Kingston Digital’den yeni flash bellek

Bellek ürünleri ve teknoloji çözümleri sunan Kingston Technology Company Inc.’in flash bellek iştiraki Kingston Digital, DataTraveler Max Type-A’yı bellek ürünleri portföyüne eklediğini duyurdu.

DataTraveler Max USB Type-C modeli, yeni nesil yüksek performanslı Kingston DT Max USB flash sürücülerini tamamlamak üzere Max serisine katıldı. Her iki sürücü en yeni USB 3.2 Gen 2 standardını kullanıyor.

DataTraveler Max (DT Max) serisi, 1.000 MB/sn okuma ve 900 MB/sn yazmaya ulaşan rekor hızıyla piyasadaki en hızlı USB sürücülerden biri ve türünün ilk örneği olarak öne çıkıyor. DT Max serisi, taşınabilirlik ve rahatlık göz önünde bulundurularak tasarlandı. DT Max Type-A, Type-A bağlantısı eşliğinde mürdüm – siyah karışımı bir renge sahipken, orijinal DT Max ilk bakışta ayırt edilebilmesi için Type-C bağlantılı ve tamamen siyah bir tasarıma sahip. Çıkıntılı kasa, kullanılmadığında bağlantı ucunu korumaya ve tek bir hareketle kolayca kullanılabilir hale gelmeye yardımcı oluyor. Böylece HD fotoğraflar, 4K/8K videolar, müzik ve diğer büyük dijital dosyaları yüksek hız ve 1 TB’a varan yüksek kapasite eşliğinde sorunsuz bir şekilde aktararak saklayabiliyor. Anahtarlık halkası ve LED durum göstergesi, sürücüyü sürekli yanında taşımak isteyen kullanıcılar için ideal hale getiriyor.

Kingston Flash Ürünleri Yöneticisi Carissa Blegen, “DT Max Serisi USB flash sürücülerimiz, tüketicilerin günümüzün içerik taleplerine uyum sağlamalarına yardımcı olmak için endüstri lideri hız ve tavizsiz depolama alanı sunuyor. Üstelik artık hem Type-C hem de Type-A bağlantı noktalarını destekliyor. Rekor kıran DT Max serisinin Type-A versiyonunu sunarak çıtayı yükseltmekten, Kingston USB depolama kategorisini yeni eklediğimiz yüksek performanslı çözümlerle daha eksiksiz bir bir şekilde sunmaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE