Kablosuz Arzum OKKA CES 23’te tüketici ile buluştu

Elektrikli ev aletleri markası Arzum, dünyanın en büyük Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2023’te kablosuz enerji ile çalışan kahve makinesi OKKA OK001’in prototipini ilk kez sergiledi.

Var olan Arzum OKKA OK001 modeline kablosuz enerji aktarımı teknolojisinin uygulanmasıyla ortaya çıkan konsept üründe, yeni normları dünyaya duyuran Wireless Power Consortium (WPC) ile çalışıldı. WPC tarafından kullanıma sunulan ve herkese açık bir evrensel şarj standardı olan Qi, kablosuz elektrikli ev aletleri standardı kapsamında OKKA OK001 prototipinin de özellikleri arasında yer aldı. Fuarda, Arzum standına uğrayan ziyaretçiler, OKKA OK001 prototipini deneyimleme fırsatının yanı sıra kendilerine ikram edilen Türk kahvesinin de tadına varma şansını elde etti.

Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı, teknoloji tasarım ve inovasyonu odağına alan bir marka olarak, teknolojiyi daha iyi kullanmanın her zaman Arzum’un önceliklerinden biri olduğunu söyledi.

“Biz teknolojiye ciddi olarak yatırım yapan ve her yıl bu yatırımları büyüterek devam ettiren bir şirketiz.” diyen Kolbaşı, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Teknolojik gelişmelerin yaşandığı ve yaşam formlarının hızla değiştiği bir dönemde, tüm sektörlerde olduğu gibi küçük ev aletlerinde de değişim sürecindeyiz. Tüketiciler hayatlarını kolaylaştıran, keyif veren ve yeni deneyimler yaşatan her türlü teknolojiye hızlıca adapte oluyor. Bu teknolojik gelişmeleri de markalardan bekliyor. CES 2023’te ilk kez tüketicilerimizin beğenisine sunduğumuz, yeni teknolojilerle donatılan ve geleneksel Türk kahvesini fincana servis edebilen OK001 ürünümüz, tüketicimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılaması bakımından bizim son dönemdeki en büyük gurur kaynağımız. 600 yıllık Türk kahvesi mirasını tüm dünyaya yayma misyonuna sahip bir şirket olarak, bu eşsiz kültürü dünya yolculuğunda bir adım öteye taşıyacak bu tür yenilikleri çok önemsiyoruz. Fuarda ürünümüzün gördüğü ilgi bizim ne kadar doğru yolda olduğumuzu gösterdi. Arzum olarak bundan sonra da geliştireceğimiz inovasyonlarla Türk kahvesi sevenlere en son teknolojiye sahip ürünler sunmaya, bu ürünlerle sektöre öncülük etmeye devam edeceğiz. Üstün teknolojimizle ülkemizi uluslararası arenada gururla temsil etmeyi sürdüreceğiz.”

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE