InMobi ve Microsoft’tan yeni ortaklık

Kuruluşların dijital dönüşümlerini hızlandırmalarına yardımcı olmak üzere Temmuz 2018’den bu yana stratejik bir ortaklık içinde olan mobil reklam ağı InMobi ve Microsoft, iş birliğini genişletmeye devam ediyor. InMobi, Hindistan’ın ardından, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Türkiye ve Afrika’daki reklamcıları desteklemek için Microsoft Advertising ile yeni bir ortaklığa imza attı.

Bu ortaklık kapsamında pazarlamacılara; Microsoft Advertising’in arama ve yerel görüntüleme yetenekleri ile InMobi’nin reklam platformlarının mobil reklam teknolojisiyle kampanyalarını güçlendirme fırsatı sunulacak.

İş birliğini değerlendiren Microsoft Advertising EMEA ve LATAM Başkan Yardımcısı Mark Richardson, “Microsoft Advertising, bu bölgedeki satışlarımızı ve pazarlama çalışmalarımızı genişletmeye devam etmemizin bir parçası. InMobi’nin Orta Doğu, Türkiye ve Afrika’daki stratejik ve kurumsal müşterilere yönelik reklam tekliflerimizin tamamını temsil etme durumunu daha da genişletecek olmasından dolayı heyecanlıyız” dedi.

InMobi’deki Microsoft Advertising Genel Müdürü Rohit Dosi ise, “Microsoft Advertising ve InMobi arasındaki genişletilmiş ortaklık; pazarlamacıların her iki kuruluşta en iyi arama ve yerel görüntüleme platformlarını bir araya getirerek müşterilere birleşik bir marka deneyimi sunmalarını sağlayacak. Pazarlamacıların ihtiyaçlarını derinden fark etmemiz, pazarları keskin bir şekilde anlamamız ve müşteri odaklı bir ekibe sahip olmamız sayesinde Microsoft Advertising’i Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve Afrika’daki pazarlamacılara sunma konusunda benzersiz bir konuma sahibiz” ifadelerini kullandı.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE