Inforte Bilişim, SolarWinds’in yeni distribütörü

Yeni nesil bilgi güvenliği ve siber güvenlik çözümleri şirketi Inforte Bilişim, BT yönetim yazılımlarının lider sağlayıcısı SolarWinds ile “Katma Değerli Distribütörlük” anlaşması imzaladı. Bu anlaşma, Inforte Bilişim’in SolarWinds ağ yönetimi ve izleme ürünlerinin tamamını Türkiye’de sunmasını sağlayacak.

Konuya ilişkin açıklama yapan Inforte Bilişim Genel Müdürü Güngör Gündoğdu, “SolarWinds ile gerçekleştirdiğimiz distribütörlük anlaşmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Bu iş birliği ile iş ortaklarımızın başarılarını artırırken dolayısıyla müşterilerimizin de memnuniyetlerini en üst seviyeye taşımayı hedefliyoruz. İş ortaklarımızla birlikte büyüme vizyonumuz doğrultusunda iş geliştirerek temsil ettiğimiz üreticilerde fark yaratıyoruz. Dünyanın lider üreticilerinden biri olan SolarWinds ürünlerinin de pazar payını artırarak, iş ortaklarımızla birlikte yeni müşterilere ulaşıp, hızlı, zamanında ve teknik yetkinliği en üst seviyede çözümlerle başarılı projelere imzalar atacağımıza inanıyorum” dedi.

Gündoğdu sözlerine şöyle devam etti: “2009 yılından beri Türkiye BT sektöründe hizmet veren Inforte Bilişim olarak, vizyonumuz ve misyonumuz doğrultusunda her zaman çözümlerine ve ürünlerine güvendiğimiz üreticilerle çalışıyoruz. Katma değerli distribütör anlayışımızın temeli satış öncesi ve sonrası mühendislik hizmetlerimizle, pazarlama ve iş geliştirme faaliyetleri ile üreticilerimize ve iş ortaklarımıza destek olmak ve onlarla büyümek. Sadece finansal işlemler yapan ve stok tutan geleneksel distribütörlüğün ötesinde her zaman iş ortaklarımızla yol alarak siber güvenlik pazarını büyütüp yenilikçi çözümler ve ürünler sunmaya devam edeceğiz.”

“Inforte Bilişim’in Türkiye distribütörü olmasından mutluluk duyuyoruz,” diyen SolarWinds EMEA Bölgesi Satış Başkan Yardımcısı Laurent Delattre ise, “Deneyimli kadrolarının, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize en üst düzeyde hizmet ve katma değerli faydalar sağlayacağına inanıyoruz. Başarılı ve verimli bir iş birliği için sabırsızlanıyoruz” diye sözlerini tamamladı.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE