indiBindi, Aktif Ventures’a katıldı

Aktif Bank’ın iştiraki Fintech girişim kurucusu Aktif Ventures, İstanbul halkına sarı dolmuşlarda QR kod ile temassız ödeme imkanı sunan indiBindi uygulamasını marka ailesine kattı.

Tek bir uygulama ile şehir içi seyahati planlamayı, dolmuşlarda rezervasyon ve temassız ödeme yapabilmeyi sağlayan indiBindi bundan sonraki süreçte Aktif Ventures’ın mobilite uygulaması olarak büyümesini sürdürecek. “Beni al” özelliğiyle yolcuların dolmuşta yer ayırtmasını ve bindikçe ücretsiz biniş kartı kazanmasını da sağlayan uygulama ile Aktif Ventures, kullanıcılara daha konforlu bir ulaşım deneyimi sunmayı hedefliyor.

indiBindi uygulaması bugün; Kadıköy-Bostancı, Kadıköy-Kartal, Kadıköy-Ataşehir rotalarında yüzde 90 araç penetrasyonuyla hizmetlerine devam ediyor. Yakın zamanda Harbiye-Beşiktaş, Harbiye-Nişantaşı, Harbiye-Teşvikiye, Üsküdar-Kadıköy, Üsküdar-Bağlarbaşı, Üsküdar-Çekmeköy rotalarının da eklenmesiyle indiBindi toplam araç sayısını 100’e, toplam kullanıcı sayısını bir önceki yıla kıyasla yüzde 30 artırarak 13 bin 250’ye ulaştırdı. İlk aşamada sarı dolmuş dikeyindeki liderliğini koruyarak, yeni rotalarla birlikte İstanbul’daki tüm sarı dolmuşlardaki tek ödeme çözümü olmayı hedefleyen indiBindi, hızlı bir büyümeyle İstanbul’un ardından farklı şehirlerde de yaygınlaşmayı planlıyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE