İnci Holding’den yeni nesil medya aracı podcast

İnci Holding çalışanları ile bilgi ve deneyim paylaşımı yöntemlerini yeni nesil dijital araçlarla zenginleştirerek Ocak 2021’de kendi kurumsal podcast serisini başlattı.

1 yılı aşkın süredir İnci Blog’da yayında olan BirİNCİ Ağız’dan podcast serisini Spotify ve Apple Podcast’e de taşıyan İnci Holding, bugüne dek geniş bir yelpazede, süreleri yarım saat ile 1 saat arasında değişen program serisi kapsamında hem İnci Holding bünyesinden hem de dışarıdan 8 konuk ağırladı.

İnci Holding İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörü Elif İçören podcast serisi ile ilgili şunları dile getirdi: “70 yıllık hikâyemizle, geleceğe değer katıyoruz. İnovasyon tutkumuz ve girişimciliğimiz, bize gidilmemiş yollarda yürüme cesareti veriyor, bizi daima yaptığımız işi daha yeni ve daha iyi yapmanın yollarını bulmaya teşvik ediyor. Şirket içi içerik üretiminin sayılı ve öncü örneklerinden biri olarak bir podcast serisi hayata geçirdik. Bu yeni nesil öğrenme ve eğlenme aracı ile çalışanlarımıza farklı kanallardan da ufuk açıcı içerikler sunabilmeyi amaçladık. Çok olumlu geri dönüşler aldık. Şimdi de ulaşabilecekleri platformları zenginleştiriyor ve yeni dinleyicilerimizle buluşmayı hedefliyoruz Spotify ve Apple Podcast uygulamalarında BirİNCİ Ağız’dan programını aratarak serinin tümüne ulaşabilirsiniz.”