HyperX’den yeni oyuncu monitörü serisi

HP Inc. şirketinin oyun çevre birimleri ekibi olan, oyun ve e-spor alanında marka lideri HyperX, bugün Armada 25 ve Armada 27 oyuncu monitörlerinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Yeni HyperX Armada oyuncu monitörleri daha sürükleyici oyun deneyimi için yüksek çözünürlük ve NVIDIA G-SYNC destekleyerek geliyor. HyperX Armada oyuncu monitörleri, ergonomik Armada Kol’a sahip Armada tekli oyun bağlantısı ve Armada masa montaj aparatını içeren bir paketle satışa çıkacak. Tüm HyperX monitörlerle ve VESA 75 milimetre ve 100 milimetre modellerine sahip çoğu ekranla uyumludur. Armada Tekli Oyun Bağlantısı dayanıklı metal ile uzun ömürlü olacak şekilde üretilmiştir. 32 inç boyuta ve 20 pound ağırlığa kadar monitörleri desteklemektedir.

HyperX Armada 25 oyuncu monitörü, daha akıcı ve rekabetçi oyun deneyimi için 240 Hz yenileme3 hızı ve 1 ms tepki süresi sunuyor. Ayrıca Armada 25 rekabet üstünlüğü sağlamak için üretilen 24,5 inç FHD (1920×1080) IPS panelleri ile canlı renkler, etkileyici ayrıntılar ve etkileyici görseller için Full HD çözünürlük sağlamaktadır. HyperX Armada 27 oyuncu monitörü, 27 inç QHD (2560×1440) IPS geniş ekranı ve VESA Display HDR 400 ile daha keskin bir görüntü ve daha yüksek çözünürlük sunarak çeşitli aydınlatma ortamlarında net ayrıntılar ve daha sürükleyici bir oyun deneyimi sağlıyor. Ayrıca Armada 27 net ve akıcı görseller için 165Hz yenileme hızı ve 1 milisaniye tepki süresi sunuyor.

HyperX Armada 25 ve Armada 27 oyun monitörleri, kutu içeriğinde monitör ergonomik kolu ve masa montaj aparatı ile birlikte geliyor. Kol, rahat ve ergonomik görüntüleme için uzayıp geri çekebilmektedir. Monitörler iki montaj yöntemiyle (C-kelepçe veya rondela) kolay kurulum yapılmaktadır. HyperX monitörler tek bir düğmeye tıklayarak yerine oturmasını ve çıkarılmasını sağlayan sisteme sahiptir. HyperX olmayan monitörler, 4 vidalı standart VESA montaj plakasını kullanmaktadır. HyperX Armada tekli oyun bağlantı eklentisi ayrı olarak satın alınabilmekte ve aynı anda dört monitöre (25 inç’e kadar) veya iki monitöre (27 inç’e kadar) monte edilebilmektedir.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE