HyperX Cloud Stinger 2 kablosuz oyuncu kulaklığı satışta!

HP Inc. şirketinin oyun çevre birimleri ekibi HyperX, bugün HyperX Cloud StingerTM 2 kablosuz oyun kulaklığının piyasaya sürdüğünü açıkladı.

Yumuşak hafızalı köpük ve birinci sınıf deri ile HyperX’e özgü konfor ve dayanıklılık sunan Kablosuz Cloud Stinger 2, gelişmiş 3D ses uzamsallaştırma ve konumlandırma doğruluğu için DTS Headphone:X Spatial Audio1 teknolojisini kullanırken, 20 saate kadar pil ömrü ile kablosuz oyun deneyimi sunar.

Kablosuz Cloud Stinger 2, sürükleyici bir ses ortamı oluşturma adına DTS Headphone:X sanal uzamsal özelliği ile daha net ses sağlamak için büyük 50 milimetre sürücüler kullanır. Kulaklıkta ayrıca daha fazla rahatlık, daha az arka plan gürültüsü ve daha net ses kalitesi için kulaklık başlığında kolay erişilebilen ses kontrolleri olmasının yanı sıra, sessize alınabilen gürültü önleyicili esnek mikrofon bulunmaktadır.

Kablosuz Cloud Stinger 2, popüler HyperX Cloud Stinger serisine yeni bir seçenek ekliyor. En son geliştirilen Cloud Stinger 2’nin temel özelliklerini koruyan yeni kablosuz versiyon, mükemmel ses ve 300 gramın altındaki hafif konforun yanı sıra, 20 saate kadar kablosuz özgürlük ile daha fazla esneklik sunuyor. Kulaklık ayrıca mola verirken boyun etrafına esnek bir şekilde oturması için 90 derece dönen kulaklık başlıkları ile donatılmıştır.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE