Huawei’in nova serisi yeni akıllı telefonları satışta!

Huawei, yeni akıllı telefon modelleri HUAWEI nova Y90’ı ve nova Y70’ı satışa sundu.

HUAWEI nova Y90, Huawei’nin Space Ring tasarımını benimserken, 6,7 inç HUAWEI Edgeless FullView ekran, büyük 5 bin mAh pil ile geliştirilmiş pil ömrü de dahil olmak üzere bir dizi özellik sunuyor. 40W HUAWEI SuperCharge çözümünün yanı sıra yükseltilmiş 128GB büyük depolama kapasitesi ile HUAWEI nova Y90, görüntüleme yetenekleri açısından da yeni geliştirmelere sahip. Süper Gece Modu, Ön/Arka Çift Görünümlü Video ve AI Anlık Görüntü gibi yenilikçi özellikleri destekleyen nova Y90, 50MP AI Üçlü Kamera ile donatıldı.

HUAWEI nova Y70 ise, 6 bin mAh kapasiteli pili sayesinde uzun pil ömrü sağlıyor. Huawei’nin benzersiz AI akıllı güç tasarrufu teknolojisi sayesinde Huawei nova Y70, sekiz güç tüketimi alanını derinden optimize etti. Pil ömrünü daha da artırmak için HUAWEI nova Y70, kullanıcılara ultra uzun pil ömrü için daha kısa şarj süresi sunan 22,5 W HUAWEI SuperCharge’ı destekliyor. Ayrıca, şarj güvenliğini ve pil ömrünü artırmak için entegre 13 katmanlı şarj koruma sistemi ve yükseltilmiş elektrokimyasal sistem ile donatıldı. Aynı pil kapasitesine sahip diğer akıllı telefonlardan daha iyi olan nova Y70, haftada yalnızca iki kez şarj gerektiriyor.

HUAWEI nova Y90, lansmana özel 5 bin 999 TL, nova Y70 ise 4 bin 999 TL indirimli fiyatla satışa sunuluyor. Buna ek olarak sepette nova Y90 için 150 TL, nova Y70 için 100 TL ek indirim uygulanıyor. Her iki telefon için de, alışverişini tamamlayıp sonra HUAWEI Online Mağaza’da yorum yapan kullanıcılara 499 TL değerindeki Band 4 hediye ediliyor. HUAWEI’nin en yeni tam kablosuz kulaklıklarından olan FreeBuds SE ile satın alındığında FreeBuds SE fiyatında yüzde 30 indirim uygulanıyor. Band 7 ve FreeBuds SE ile beraber alınırsa, hem Band 7 hem de FreeBuds SE fiyatlarında yüzde 20’ye varan indirim uygulanıyor. MatePad 10.4 veya Watch GT 2 Pro ile beraber alınırsa, iki üründen birinde yüzde 10 indirim uygulanıyor. Nova Y90 ve Y70 özelinde 1 yıllık ek garanti alımı da lansman süresince yüzde 50 indirimli olarak sunuluyor. Consumer sayfasına kayıt olan herkese 5 bin TL ve üzeri akıllı telefon alımlarında 300 TL değerinde indirim kuponu kazanabilirsiniz. nova Serisi’nin yeni akıllı telefonlarından satın alan ilk 45 kişiye, tüm bunların yanında ayrıca mini hoparlör hediye ediliyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE