HUAWEI’in akıllı giyilebilir cihazlarına 16 ödül birden

Mobil Dünya Kongresi (MWC 2023) geçtiğimiz günlerde İspanya’nın Barselona kentinde düzenlendi. Etkinlikte, HUAWEI WATCH Buds ve HUAWEI WATCH GT Cyber dahil olmak üzere Huawei giyilebilir cihazları, 16 prestijli medya ödülü kazandı.

Yeni giyilebilir özelliklerle sağlıklı yaşam kolaylaştı

TWS kulaklıkları ve akıllı saati entegre eden HUAWEI WATCH Buds, çığır açan tasarımıyla 8 medya ödülü kazandı. Saat, son teknoloji 2’si 1 arada kullanım deneyimiyle adından söz ettirdi. Etkinliğe katılan konuklar saati denemek için akın etti. Manyetik açılır kapak ve kulaklık tasarımına sahip sektörün ilk akıllı saati olan HUAWEI WATCH Buds, TWS kulaklıkları ve akıllı saati tek bir şık giyilebilir cihazda birleştirerek günlük kullanım sırasında TWS kulaklıkların unutulması veya kaybedilmesi sorununu çözüyor. Kulaklıklar, takıldığında sol ve sağ ses kanallarını otomatik olarak düzelten ve farklı kulak kanalı yapıları için en iyi ses kalitesini gerçek zamanlı olarak akıllıca uyarlayan Adaptif Tanımlama Teknolojisini destekleyerek misafirlerin harika müziğin keyfini çıkarmalarını sağlıyor. Geniş alanlı kulak kepçesi dokunmatik kontrolleri, misafirlerin sadece kulaklarına dokunarak birden fazla işleve erişmelerine olanak tanıyarak daha geniş bir menzil ve daha doğru dokunma tanıma sağlıyor.

Moda tutkunları için tasarlanan HUAWEI WATCH GT Cyber, kullanıcıların saat kasalarını istedikleri stile göre değiştirmelerine olanak tanıyan, donanım yeniliği ve sektörler arası entegrasyon için bir standart belirleyen benzersiz bir yapıya sahip. HUAWEI WATCH GT Cyber, şık değiştirilebilir kasaları ile 8 medya ödülü kazandı.

Konuklar göz açıp kapayıncaya kadar farklı saat kasaları ve yüzleri arasında geçiş yaparken bu yeni deneyimden gözle görülür bir şekilde memnun kaldılar. Farklı kıyafetlere ve tarzlara uyum sağlayabilen saat, küresel tüketicilerin her türlü durumda kendilerini ifade edebilmelerini sağlıyor. Sahada yapılan tüm testler ve tartışmalardan sonra medya, Huawei’nin cesur inovasyon ve durmak bilmeyen keşiflere olan bağlılığını yansıtan bu ürünün Huawei’nin en benzersiz ve güçlü ürünü olduğu konusunda oybirliğiyle hemfikir oldu.

HUAWEI WATCH GT Cyber üç koleksiyon halinde geliyor: Urban Edition, Sport Edition ve Elegant Edition olmak üzere üç koleksiyona sahip olan HUAWEI WATCH GT Cyber, “Farklı, Özgür ve Sınırsız Olmak için Doğdu” mantığını dünyaya taşıyor. İlk Smart Movement ayrılabilir gövdesi ve Hızlı Değiştirilebilir kasası, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını ve kendilerini moda yoluyla ifade etme isteklerini karşılamak için tasarlandı.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE