HUAWEI WATCH GT 3 SE, Türkiye’de satışta!

Huawei, WATCH GT 3 Serisi’nin en yeni akıllı saati HUAWEI WATCH GT 3 SE’yi Türkiye’de satışa sundu.

HUAWEI WATCH GT 3 SE, kullanıcılara en iyi kişisel asistanı sağlayan özellik desteği için tüm Android ve iOS akıllı telefonlarla uyumludur. HUAWEI WATCH GT 3 SE kullanıcıları, HUAWEI Health uygulamasından elde ettikleri egzersiz sonuçlarını son derece popüler egzersiz izleme uygulaması ve topluluğu Strava ile de paylaşabilirler. Geniş bir kullanım yelpazesine sahip HUAWEI WATCH GT 3 SE, şarj edilmeden 2 haftaya kadar kesintisiz kullanım sağlıyor.

Saatin 1,43 inç AMOLED yüksek çözünürlüklü renkli ekranı, 326 PPI ile 466 x 466 yüksek çözünürlüklü çözünürlüğü benimser ve renklerin ekranda net bir şekilde sunulmasını sağlar. Ayrıca, oyuk tasarım için güçlendirilmiş polimer elyaf ile aşınmaya dayanıklılık güvencesi getiren Corning Gorilla Glass ekran kullanılır.

HUAWEI WATCH GT 3 SE, yalnızca 35,6 gram (kayışsız) ağırlığa ve yalnızca 11 milimetre kalınlığa sahiptir. Saat, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli saat yüzleri ile Grafit Siyahı ve Orman Yeşili olmak üzere iki renkte gelir. Binlerce saat yüzü temasının yanı sıra kullanıcılar, kendilerine özgü kişiselleştirilmiş saat yüzleri oluşturmak için OOTD ve Portre Modu fotoğraflarını kullanabilir.

HUAWEI WATCH GT 3 SE, ISO 22810:2010 standardını karşılayan 5ATM su geçirmezliğini destekler ve 10 dakika boyunca 50 metreye kadar derinlikte çalışmasına olanak tanır. GPS, BeiDou, GLONASS, Galileo ve QZSS gibi beş ana uydu sistemiyle birlikte çalışan saat, tüm egzersizler için mükemmel parazit önleme performansı sağlayan yerleşik beş sistemli, yüksek hassasiyetli GNSS konumlandırma çipini kullanır.

HUAWEI WATCH GT 3 SE, kullanıcılara antrenmanlarında daha fazla yardımcı olmak için 100’den fazla spor modu, akıllı koşu planı ve hatta Huawei’nin çeşitli egzersiz verilerine dayalı kapsamlı spor değerlendirmeleri ve önerileri sunan kendi geliştirdiği TruSport algoritmasını sunar.

Sağlığınızı korumak için sağlık asistanı

Sağlık takibine yardımcı olan HUAWEI WATCH GT 3 SE, kullanıcının genel hayati değerlerinin doğru okumalarını sağlar. Kendi geliştirdiği HUAWEI TruSeen 5.0+, HUAWEI TruSleep 3.0 ve diğer Tru serisi sağlık izleme teknolojileri sayesinde HUAWEI WATCH GT 3 SE, kalp atış hızı, uyku kalitesi, SpO2 ve stres seviyelerini izleyen çok yönlü sağlık izlemeyi destekler.

Doğru kalp atış hızı izleme sağlayan HUAWEI TruSeen 5.0+, azaltılmış sinyal kaybı oranıyla artırılmış veri kapasitesine sahiptir. Güçlü parazit önleyici ve gürültü azaltma tasarımıyla HUAWEI TruSeen 5.0+, hareket gürültüsüyle daha iyi başa çıkabilir ve egzersiz yaparken kalp atış hızı ölçümünün doğruluğunu daha da iyileştirir.

HUAWEI TruSleep 3.0, uykuyu izlemek için kızılötesi ışığa dayalı sektör lideri teknolojiyi kullanan HUAWEI Tru serisinin bir başka parçasıdır. HUAWEI TruSleep 3.0, kullanıcının uyku süresini otomatik algılama ve hafif uyku ile derin uyku da dahil olmak üzere kapsamlı uyku yapısını sunma gibi mevcut yeteneğin üzerine, uykunuzun kalitesini kaydetme gibi uyku takibinde daha iyi doğruluk sağlayan iyileştirmeler getiriyor. Ayrıca, HUAWEI Sağlık uygulaması aracılığıyla HUAWEI TruSleep 3.0, kullanıcılara uyku alışkanlıkları hakkında faydalı bilgiler sağlamak için uyku kalitesi kaydını, uykuda konuşma kaydını ve horlama takibini destekleyerek uykuya dalma güçlüğü de dahil olmak üzere altı tipik uyku problemini otomatik ve doğru bir şekilde tanımlar. Hafif uyku, geceleri kolay uyanma, erken uyanma, çoklu rüyalar, düzensiz uyku alışkanlığı ve kullanıcının uyku kalitesini bilimsel olarak iyileştirmek için 200’den fazla kişiselleştirilmiş öneri ve tavsiye sağlar.

Kullanıcıların sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmelerine yardımcı olmak için HUAWEI Sağlık uygulaması, Sağlıklı Yaşam sınamaları, günlük su alımı, ilaç hatırlatıcıları ve daha fazlası hakkında çok sayıda kişiselleştirilmiş hatırlatıcı sağlar.

Kullanışlı akıllı deneyim için kişisel yardımcı

Telefon aramalarını yanıtlama, bilgi arama, fitness takibi ve daha fazlası olsun, kullanıcıların tüm bunları yalnızca bileklerinden yapabilmesine olanak tanıyan HUAWEI WATCH GT 3 SE, bilinmeyen bir bölgede bulunan herkes için çok önemli bir işlev olan Harita Navigasyonu’nu sunar. Oyun ve eğlence alanında MyTuner Radio, Infinity Loop, eSound Music ve daha fazlasını destekler. Verimliliği ve sağlığı iyileştirmek için TickTick Focus To-Do, Ev Egzersizleri ve daha fazlasını sağlar.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE