HUAWEI MatePad Pro, HUAWEI Online Mağaza’da

HUAWEI ‘in yeni nesil amiral gemisi tableti HUAWEI MatePad Pro, HUAWEI Online Mağaza’da ön siparişe açıldı.

HUAWEI MatePad Pro kullanıcılara daha akıllı bir tablet deneyimi getiriyor ve PC benzeri bir deneyim sunarak tablet ürünlerinin yaratıcılığını ve üretkenliğini daha da artırıyor. Uygulama Çoklayıcı ve Çoklu Pencere desteği gibi özellikler, birden çok görevin aynı anda işlenmesini sağlıyor. Ek olarak, HUAWEI M-Pencil ve akıllı manyetik klavye, kullanıcılara ofis, yaratıcı ve çalışma senaryoları arasında geçiş yaparken çok yönlülük sağlıyor.

HUAWEI MatePad Pro, dış tasarım, ekran kalitesi, görsel-işitsel deneyim, yazılım ve donanım açısından güncellendi.HUAWEI MatePad Pro, yakalamak ve sunmak için 12,6 inç 120 Hz HUAWEI OLED Gerçek Renkli FullView Ekran, yüzde 90 ekran-gövde oranı, ∆E < 1 yüksek renk doğruluğu, 120 Hz yüksek yenileme hızı ve 1,07 milyar renge sahip.

TÜV Rheinland Full Care Display 3.0 Sertifikası alan tabletin donanım düzeyindeki düşük mavi ışıklı göz koruma özellikleri, kullanıcının görme sağlığını koruması için her türlü detayı dikkate alıyor.

HUAWEI SOUND ses sistemi ile yüksek ve düşük frekans bölme tasarımı sunan sekiz hoparlör, müzik, film, eğitim ve oyunlar dahil olmak üzere dört ana kullanım senaryosuna göre optimize edildi.

MatePad Pro, HUAWEI Online Mağaza üzerinden 17 bin 998 TL fiyatla satışa sunuluyor. Yanında HUAWEI Sound Joy bluetooth hoparlör hediye edilen tablette ayrıca sepette 200 TL indirim uygulanıyor. Kullanıcılar sadece 99 TL farkla tablet için HUAWEI M-Pencil ve manyetik klavye aksesuarlarını da alabiliyorlar.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE