HUAWEI MatePad 10.4 Türkiye’de ön satışta!

Huawei, yeni nesil akıllı ofis ve eğitim tableti olan yeni HUAWEI MatePad 10.4’ü Türkiye’de ön satışa sundu.

10,4 inç, 2K çözünürlüklü HUAWEI FullView Ekran ile donatılan HUAWEI MatePad 10.4, ekranın göz üzerindeki etkisini en aza indirerek kullanıcılar için her yönden göz koruması sağlayan çift TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık ve Flicker Free sertifikalarına sahip.

HUAWEI MatePad 10.4, ikinci nesil HUAWEI M-Pencil ile donatılarak kullanıcılara iş ve öğrenme verimliliğini kapsamlı bir şekilde geliştirmek için daha gerçekçi bir yazma deneyimi sunuyor. HUAWEI MatePad 10.4, HUAWEI FreeScript, Annotate ve Take snippet gibi sistem düzeyinde ekran kalemi özellikleri sunarak el yazısı girişini daha verimli ve kullanışlı hale getiriyor.

HUAWEI Akıllı Klavye, Bluetooth bağlantısını destekleyerek ofis çalışanlarına ve öğrencilere, iki elle daha uzun süre yazarken bile rahat ve hızlı yanıt veren bir yazma deneyimi sunmak için 1,3 milimetre tuş hareketi özelliğine sahip. Yeni kombinasyon kısa yol tuşu işlevleri, daha hızlı bir işlem deneyimi sağlayarak karmaşık belgelerin işlenmesi gibi çeşitli durumları kolaylaştırıyor. HUAWEI MatePad 10.4 ayrıca fare noktasını tamamen optimize ederek imleç noktasının ilgili imleç moduna sahip olmasını, fare imlecini üzerine getirerek belirli bir uygulamanın içeriğini ön izlemesini ve fareyi tıklayarak uygun kontrolü gerçekleştirmesini sağlar.

Çoklu Pencere ve Uygulama Çoklayıcı işlevlerine de sahip olan HUAWEI MatePad 10.4, çoklu Pencere, tablet yatay moddayken uygulamaları tam ekran kullanmak için Uygulama Çoklayıcının yatay modu desteklemeyen çoğu uygulamayı ele aldığı 4 adede kadar farklı uygulama penceresini aynı anda açarak işlemi kolaylaştırır.

HUAWEI MatePad 10.4, diğer Huawei cihazlarına sorunsuz bir şekilde bağlanabilir. Akıllı telefonla iş birliği, kullanıcıların akıllı telefonları ve tabletleri sürükleyip bırakarak ve akıllı telefonları kontrol etmek için tableti kullanarak verimliliği artırmak için ekran, klavye ve ekran kalemi gibi donanım avantajlarıyla akıllı telefonlar ve tabletler arasında dosya aktarmalarına olanak tanır. PC ile iş birliği, kullanıcıların iki cihaz arasında içeriği özgürce sürüklemesine, tabletin klavyesini ve faresini paylaşmasına ve aynı zamanda iş ve çalışmada daha yüksek verimlilik için Ayna Modu, Genişletme Modu ve İş Birliği Modunu etkinleştirmesine olanak tanır.

HUAWEI MatePad 10.4, dört kanallı, dört hoparlörlü bir ses sisteminin yanı sıra Harman Kardon tarafından profesyonel ayar ile tüm kullanıcılar için mükemmel bir dinleme deneyimi sağlayan kompakt bir tasarımla geliyor. HUAWEI MatePad 10.4 ayrıca üç mikrofonu ve Huawei’nin kendi geliştirdiği gürültü engelleme teknolojisini benimseyen mükemmel ses alma ve gürültü azaltma özelliklerine sahip.

4 GB RAM’e sahip HUAWEI MatePad 10.4, 64 ve 128 GB depolama alanı seçenekleriyle, 64 GB versiyon yanında FreeBuds SE hediyesi dahil 3 bin 287 TL ve 128 GB versiyon yanında akıllı klavyesiyle birlikte 5 bin 499 TL fiyatlarıyla HUAWEI Online Mağaza üzerinde satışa sunuluyor. 128 GB model ile birlikte HUAWEI Sound Joy hoparlör de hediye ediliyor; ayrıca ön siparişe özel sepette 150 TL indirim de sunuluyor. MatePad 10.4 64GB alımında ise 6 aylık Blu TV üyeliği ve App Gallery kupon fırsatları tüketicileri bekliyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE