HUAWEI MateBook D15, Türkiye’de ön satışa sunuldu

HUAWEI Tüketici Elektroniği Grubu, FullView ekranı, Multi-Screen Collaboration (Çoklu Ekran Kullanımı) özelliği ve yenilenen donanımı ile HUAWEI MateBook D15’i Türkiye’de ön satışa sundu.

HUAWEI MateBook D15, yenilenen HUAWEI Share özellikleriyle bağlantı özelliklerini de güncelledi. Bu yeni özelliklerle, HUAWEI MateBook ve akıllı telefonlarla daha kolay iletişim kuran arayüz, sürükle bırak özelliğiyle beraber, akıllı telefona kaydedilmiş içeriği doğrudan dizüstü bilgisayarda görüntülemeyi de sağlıyor. Dizüstü bilgisayara bağlı çevre birimlerinin, akıllı telefonlarda gezinti için de kullanılabildiği Multi-Screen Collaboration, cihazlar arası geçiş yapmaksızın, mobil uygulamalara sorunsuz erişim sağlıyor.

Ayrıca iki adet USB 2.0 tip A, bir adet USB 3.0 tip A, bir adet USB-C bağlantı noktası ile bir adet HDMI ve ses giriş-çıkış jakını da barındıran MateBook D15, 5,3 mm inceliğindeki ultra ince çerçevesi ile yüzde 87’lik ekran/gövde oranına sahip. Parlama önleyici 16:9 IPS paneline de sahip olan dizüstü bilgisayar, Full HD 1920 × 1080 çözünürlük ve 178 dereceye kadar gövde açıklığı sunuyor.

HUAWEI Shark Fin Fan 2.0, gelişmiş soğutma sisteminin yeni sürümünü içeren ve 8 GB çift kanallı DDR4 belleğe de sahip olan MateBook D15, bilgisayarı 30 dakikada yüzde 53 oranında şarj edebilen 65W USB-C şarj cihazı ile geliyor. Cihaz aynı zamanda ısı dengesini korumak amacıyla, ısı miktarı belli bir eşiği geçtiğinde şarj işlemini otomatik olarak durduran aşırı ısınma korumasına sahip.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE