HUAWEI Mate Xs 2, Türkiye’de ön satışta

HUAWEI, yeni amiral gemisi katlanabilir akıllı telefonu HUAWEI Mate Xs 2’yi Türkiye’de ön satışa sundu.

Yeni nesil Çift Döner Falcon Kanat Menteşesi ile HUAWEI, HUAWEI Mate Xs 2’ye düz ve kusursuz bir katlama sağlayan zarif bir yekpare tasarım kazandırdı. Telefon ayrıca, sektör lideri 7,8 inç True-Chroma Katlanabilir Ekran ve HUAWEI XD Optics’i destekleyen 50MP True-Chroma Kamera Sistemi gibi amiral gemisi özelliklerle donatılarak performansı yeni zirvelere taşıyor. Yeni dinamik katlanır görsellik ve geliştirilen Akıllı Çoklu Pencere ile HUAWEI Mate Xs 2, yenilikçi bir etkileşim deneyimi sunuyor.

Katlanmamış halde HUAWEI Mate Xs 2, 2 bin 480 x 2 bin 200 çözünürlüğe sahip 7,8 inç True-Chroma ekrana sahip. Telefon ekranı ayrıca 8:7,1 oranıyla daha sürükleyici bir görsel deneyim sunuyor. Ayrıca, HUAWEI Mate Xs 2, çarpıcı bir ekran görüntüsü efekti için 120Hz yenileme hızını, 1440Hz yüksek frekanslı PWM karartmayı ve 240Hz’e kadar dokunmatik örnekleme hızını destekliyor. Ekranın ışık yansımasını azaltmaya yardımcı olan ve kullanıcılara güneş ışığı altında daha iyi okuma deneyimi sağlayan HUAWEI Mate Xs 2, katlandığında 19:9 ekran oranına sahiptir.

HUAWEI Mate Xs 2, 4 bin 600mAh pili 66W HUAWEI SuperCharge’ı destekleyerek bekleme pil ömrünü uzatıyor. Grafen Sıvı Soğutma Sistemi, ısı dağılımı performansını daha da iyileştiriyor. Görsel-işitsel eğlence deneyimini geliştirmek için HUAWEI Mate Xs 2, yeni AI Ses Motoru ile birlikte çevresel ses alanı oluşturan ve kullanıcılara etkileyici bir ses deneyimi sunan ultra ince ve büyük ölçekli stereo ses ile donatıldı. HUAWEI Mate Xs 2, gelişmiş işleme teknolojisi kullanılarak üretilen Qualcomm Snapdragon 888 amiral gemisi serisi çip sete sahip. Mate Xs 2, 8 GB RAM ve 512 GB depolama kapasitesiyle destekleniyor.

HUAWEI Mate Xs 2’nin True-Chroma Kamera Sistemi, gerçeğe yakın renkleri yakalamak için 50MP True-Chroma Kamera içeriyor. Geliştirilmiş HUAWEI XD Optics, görüntü netliğini daha da artırmak için yepyeni bilgi kurtarma teknolojisini getirerek, fiziğin sınırlarını zorlayacak şekilde görüntü ayrıntılarını geri yüklemeye yardımcı oluyor. HUAWEI XD Fusion Pro True-Chroma Görüntü Motoru, 10 Kanallı Çok Spektrum Sensörü ve P3 tam renk gamında 2 binden fazla rengin renk kalibrasyonunun yanı sıra çok yönlü lider yazılım, donanım ve hata ayıklama yeteneklerinden tam olarak yararlanan HUAWEI Mate Xs 2, renkleri aslına uygun şekilde yeniden üreterek kullanıcıların dünyanın tüm canlılığını doğru bir şekilde yakalamasına olanak tanıyor.

Yazılım ekolojisi ve kullanıcı deneyimi açısından HUAWEI Mate Xs 2, kullanıcılara daha değerli deneyimler sunarak yeniliklere ve atılımlara devam ediyor. Ekran açıldığında otomatik olarak genişliyor ve katlandığında net ve pürüzsüz kalıyor. Geliştirilmiş Akıllı Çoklu Pencere işlevi, etkileşimleri daha kolay ve verimli hale getirirken, Bölünmüş Ekran işlevi, üretkenliği ve çalışma düzgünlüğünü artırmak için iki uygulamanın paralel olarak kullanılmasını destekliyor. Ayrıca, Kaydırma Hareketi, kayan pencerelere kolay erişim ve kontrol sağlayarak, tek bir hızlı kaydırma ile çoklu görevleri mümkün kılıyor.

HUAWEI Mate Xs 2, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle HUAWEI Online Mağaza üzerinden ön siparişe sunuluyor. 4 Temmuz 2022 itibariyle ürün dağıtımına başlanacak HUAWEI Mate Xs 2, 10 bin TL’lik ön siparişe özel sepette indirimi ile 49 bin 999 TL yerine 39 bin 999 TL fiyatla sunuluyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE