HUAWEI FreeBuds Pro 2 kulaklıklar ön satışta!

Huawei, tüketicilerin ses deneyiminde daha fazla gelişme sunan yeni nesil amiral gemisi TWS kulakiçi HUAWEI FreeBuds Pro 2’yi ön satışa sundu.

HUAWEI FreeBuds Pro 2, iki sürücüyü akıllı bir şekilde koordine eden “Ultra-hearing True Sound Dual Driver” ses sistemine sahip. FreeBuds Pro 2, 18 Hz – 48 KHz frekans aralığı sunarak, sınıfındaki en geniş frekans aralığını sunan modellerden biri olma özelliğine sahip.

‘Triple Adaptive EQ’ teknolojisi ile donatılan HUAWEI FreeBuds Pro 2, gerçek zamanlı kişiselleştirilmiş ses için kulak kanalı yapısına, kullanım duruşuna ve ses düzeyine göre sesi otomatik olarak ayarlayabilir. LDAC yüksek çözünürlüklü ses kodek protokolüyle birleştiğinde ultra yüksek tanımlı dinleme deneyimi kullanıcılar için daha da optimize edilmiştir. HWA ve Hi-Res Audio Kablosuz Sertifikasyonu ile onaylanan HUAWEI FreeBuds Pro 2, 32 bit/96 kHz’de 990 kbps’ye kadar destek sunan LDAC ve Huawei cihazlara özel olarak geliştirilen L2HC kodek 960 kbps’ye kadar yüksek çözünürlüklü ses taşıma kodeklerini aynı anda sunar.

Kullanıcılara gelişmiş aktif gürültü engelleme özelliği sunan HUAWEI FreeBuds Pro 2, ‘Üçlü Mikrofon ANC Sistemi’ ile önceki modele kıyasla yüzde 15 oranında ortalama ANC derinliğini artırırken, ‘Akıllı Dinamik ANC 2.0’ ile harici ses alanı ortamını doğru bir şekilde tanımlar ve rahat kullanım için gürültüyü ortadan kaldıran uygun bir gürültü önleme modu seçer.

HUAWEI FreeBuds Pro 2’nin net, sessiz aramalar sağlayan yeni Pure Voice arama gürültü engelleme teknolojisi, Huawei’ye özel bir derin sinir ağı (DNN) gürültü iptal algoritmasıyla birleştirilmiş 4 Mikrofonlu Arama Gürültü Önleme sistemine dayanmaktadır. Yeni bir gizli rüzgar geçirmez tasarımı benimseyen HUAWEI FreeBuds Pro 2, kullanıcılar için rüzgar seslerini etkili bir şekilde azaltabilir.

Ses bağlantısı deneyimi yeniden tanımlanıyor

HUAWEI FreeBuds Pro 2, otomatik çağrı geçişi için iki cihazla sorunsuz bağlantı sunar. Çift bağlantı özelliği, akıllı telefon, tablet, PC ve akıllı saat dahil olmak üzere Huawei tüm senaryo cihazlarının yanı sıra Android, iOS ve Windows akıllı sistemleriyle de sorunsuz çalışır.

‘Ses Bağlantı Merkezi’, kullanıcıların birden fazla cihaz arasında kolay geçiş için kulaklıklara bağlı son 10 cihazı görüntülemesine olanak tanır. Ayrıca Huawei PC’lerin, tabletlerin veya telefonların Süper Cihaz ekranında otomatik olarak algılanabilir ve basit bir sürükle ve bırak ile kolayca bağlanabilir.

HUAWEI FreeBuds Pro 2 uzun bir pil ömrüyle donatıldı. ANC açıkken, kutuyla birlikte 4 saate kadar çalma süresi ve toplam 18 saate kadar sessiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. ANC kapalıyken 6,5 saat dinleme ve kutuyla birlikte toplam 30 saat dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Hareket halindeyseniz HUAWEI FreeBuds Pro 2, telefonunuz veya tabletinizle kulaklık kılıfında ters şarjı da destekler.

Dahası, IP54 su sıçramasına karşı dayanıklılık ile donatılmış HUAWEI FreeBuds Pro 2’nin performansı yağmur veya terden etkilenmez.

HUAWEI FreeBuds Pro 2, 3 bin 499 TL fiyatla Huawei Online Mağaza üzerinden ön satışa sunuluyor. Gümüş Mavi, Gümüş Orman ve Beyaz Seramik renk seçenekleriyle dağıtımı 4 Temmuz 2022 itibariyle başlayacak yeni akıllı TWS kulaklıklar 499 TL değerindeki Band 4 hediyesi ve 300 TL ek sepet indirimi ile birlikte kullanıcılara sunuluyor. FreeBuds Pro 2 ile ücretsiz Kayıp Kulaklık desteği sunan Huawei, ayrıca vade farksız 4 taksitte ödeme imkanı da sunuyor. Bunun yanında FreeBuds 2 deneyimini Huawei Online Mağaza’da paylaşan kullanıcılara Watch Fit Mini ve koruyucu kılıf kazanma şansı yakalıyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE