HUAWEI FreeBuds 5i Türkiye’de satışta!

Huawei, Kablosuz Stereo (TWS) kulaklık HUAWEI FreeBuds 5i’yi Türkiye’de ön satışa sundu.

Hi-Res Audio Wireless (Hi-Res) sertifikasına sahip HUAWEI FreeBuds 5i, HD sesi oynatmak ve iletmek için güçlü donanım, algoritmalar, LDAC HD ses codec’i ve çoklu EQ efektlerinden yararlanarak orijinal sesin her zaman aslına uygun şekilde işlenmesini sağlar. HUAWEI FreeBuds 5i ayrıca dinleyicilerin bas artırma veya tiz artırma modunu seçerek ses efektlerini serbestçe ayarlamasına olanak tanıyan çoklu EQ efektleri sağlar.

Sesi temiz ve bozulmamış tutmak için, yüksek frekanslı gürültüyü pasif olarak etkili bir şekilde engellemek için hibrit gürültü giderme teknolojisine sahip HUAWEI FreeBuds 5i, yalnızca dış gürültüyü algılamakla kalmayan, aynı zamanda kulak kanalındaki ekstra gürültüyü de yakalayan ve 42dB’ye kadar maksimum ANC derinliği sağlayan çift mikrofonlu ANC ve hibrit gürültü giderme teknolojisi ile donatılmıştır.

HUAWEI FreeBuds 5i, çağrıları kristal netliğinde iletmek için AI nöral ağı algoritmasını kullanarak sesinizi ayırt etmek ve geliştirmek için AI Gürültü Önleme özelliği ile birlikte geldiğinden, aramalar bir daha asla dikkatinizi dağıtacak gürültüleri içermeyecek.

Çift cihaz bağlantısını destekleyen HUAWEI FreeBuds 5i ile kullanıcılar, akıllı telefon, tablet, PC ve saat dahil olmak üzere farklı cihazlar ve işletim sistemleri ile HarmonyOS, Android, iOS ve Windows işletim sistemleri arasında sorunsuz bir şekilde bağlantı kurabilir. Kullanıcılar, bağlantıyı manuel olarak değiştirmeden müzik, toplantı ve aramalar arasında cihazlar arasında geçiş yapabilir.

HUAWEI FreeBuds 5i, tamamen şarj edilmiş bir kılıfla 28 saatlik pil ömrü ve yalnızca 15 dakikalık şarjla 4 saatlik ses çalmayı destekleyen hızlı şarj özelliği sunar.

Ayrıca, kulaklıklarınıza iki kez dokunarak uzaktan çekim yapmanızı sağlar, böylece harika fotoğraflar çekebilir ve bir selfie çubuğuyla uğraşmanıza gerek kalmadan, kısa mesafelerden odak uzaklığı kontrolleriyle uğraşmanıza gerek kalmaz.

HUAWEI FreeBuds 5i, bin 699 TL fiyatla HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa açıldı. Ön sipariş aşamasında ayrıca sepette 100 TL indirim yapılıyor. Ayrıca FreeBuds 5i Toz Mavisi rengi, tüm PC ve Tabletlerle birlikte bin 699 TL yerine bin 499 TL fiyata ek olarak 3 ay vade farksız taksit fırsatı ile sunuluyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE