HUAWEI FreeBuds 5i kulaklıklar HUAWEI Online Mağazası’nda satışta!

Huawei, TWS gürültü önleyici kulaklık tasarımı HUAWEI FreeBuds 5i’yi piyasaya sürdü. Kulaklıklar şu anda HUAWEI Online Mağaza üzerinde ön siparişe açılmış durumda.

Tüm gün dinleme için uzun pil ömrü

Pil ömrü açısından, HUAWEI FreeBuds 5i, tam şarj edildikten sonra 7,5 saat boyunca ve şarj kutusuyla eşleştirildiğinde 28 saate kadar kesintisiz müzik çalmayı destekliyor. Kullanıcılar, pillerinin bitmesinden korkmadan çevrimiçi sınıfları ve toplantıları dinleyebilirler. Ek olarak, Huawei FreeBuds 5i, hızlı şarj işlevini destekleyerek kullanıcılara yalnızca 15 dakikalık şarjla 4 saatlik müzik çalma süresi sağlıyor. Böylece sabahları telefonunuzu şarj etmeyi unutsanız bile müziğinizi dinleyebilirsiniz.

Rahat kullanım için modernize edildi

HUAWEI FreeBuds 5i, kullanıcıların egzersiz yaparken sadece dinleme ihtiyaçlarını karşılamakla kalmıyor, aynı zamanda farklı senaryolarda rahat bir kullanım deneyimi de sunuyor. Kulaklık başına yalnızca 4,9 gram ağırlığındaki HUAWEI FreeBuds 5i’nin gövde uzunluğu önceki nesle göre 7 milimetre daha kısa olduğu için kulaktaki varlığı neredeyse hissedilmiyor. Ayrıca ter ve su geçirmezliğe karşı IP54 derecesinde korumaya sahip.

Sorunsuz bağlantı ve uyumluluk

Çift cihaz bağlantısını destekleyen HUAWEI FreeBuds 5i ile kullanıcılar, akıllı telefon, tablet, PC ve saat dahil olmak üzere farklı cihazlar ve işletim sistemleri ile HarmonyOS, Android, iOS ve Windows işletim sistemleri arasında sorunsuz bir şekilde bağlantı kurabilir. Kullanıcılar, bağlantıyı manuel olarak değiştirmeden müzik, toplantı ve aramalar arasında cihazlar arasında geçiş yapabilir.

HUAWEI FreeBuds 5i, bin 699 TL fiyatla HUAWEI Online Mağaza üzerinden ön siparişe açıldı. Ön sipariş aşamasında ayrıca sepette 100 TL indirim yapılıyor. Ayrıca FreeBuds 5i Toz Mavisi rengi, tüm PC ve Tabletlerle birlikte bin 699 TL bin 499 TL fiyata ek olarak 3 ay vade farksız taksit fırsatı ile sunuluyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE