HP OMEN Club’dan bol ödüllü CS:GO turnuvası

HP’nin oyunculara özel ürünler üreten markası olan OMEN’in İstanbul’da bulunan espor merkezi HP OMEN Club, pandeminin ardından kapılarını tekrar oyun tutkunları için açtı.

HP OMEN Club, bu geri dönüşü kutlamak için ilk topluluk turnuvasını düzenleyeceğini duyurdu.

OMEN Club CS:GO Turnuvası’nda 32 takım Counter Strike: Global Offensive oyununda kozlarını paylaşacak. İlk maçını kazanarak son 16’ya kalan her takımın ödül kazanacağı turnuvanın ilk 3 sırasına ulaşan takımları ise birbirinden güzel ödüller bekliyor.

Toplamda 25 bin TL para ödülünün dağıtılacağı turnuvada, ilk üç takımın her oyuncusu on binlerce lira değerinde HP OMEN ve HyperX’in sevilen oyuncu ekipmanlarını kazanacak. Ayrıca turnuvanın kazanan takımı 6 Temmuz’da HP OMEN Club’da Cantuğ “Unlost” Özsoy, Tolunay Ören, Ubeka, Karahan ve Marqnue’den oluşan influencer takımıyla şov maçı yapacak. Şov maçı Unlost’un Twitch kanalından ve Tolunay Ören’in YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

32 takımlı OMEN Club CS:GO turnuvasının kayıtları başladı. Takımını kuran herkes 30 Haziran tarihine kadar turnuvanın web sitesi olan omenclubturnuva.com adresinden kayıt olabilir. Turnuvanın elemeleri 2-3 Temmuz 2022 tarihleri arasında online bir şekilde gerçekleştirilecek. Son 4’e kalan takımlar ise 5 Temmuz’da İstanbul’daki HP OMEN Club’da yarı final ve final maçına çıkacaklar.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE