HONOR Pad X8 satışa çıktı

Küresel teknoloji markası HONOR, HONOR Pad X8 tablet modelinin Türkiye’de satışa çıktığını duyurdu.

10.1 inç Full HD ekranı bulunan ve 1920×1200 piksel çözünürlük sağlayan HONOR Pad X8 ekranında 16.7 milyon renk desteği ve Süper Çözünürlüklü Görüntüleme ile ekran iyileştirme algoritmaları da bulunuyor. Sadece 460 gram ağırlığı ve 7.55 milimetre kalınlığı bulunan cihaz, kullanıcıların tableti tek elle rahatça tutabilmelerini sağlıyor.

Göz yorgunluğunu hafifletmek için TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikası’na sahip olan HONOR Pad X8, aynı zamanda Göz Konforu modu ile rahat bir izleme deneyimi sağlıyor. Zaman ayarlı yapısı ile günün saatine göre karanlık mod geçişi yapan tablet, eBook modu ile tablette kitap okuma deneyimini bir üst seviyeye taşıyor.

HONOR Pad X8 modelinde her iki tarafa simetrik olarak yerleştirilmiş iki adet hoparlör bulunuyor. HONOR’un Akıllı Ses Tanıma özelliğine sahip olan bu hoparlörler kaynaktan gelen ses dalgalarını güçlendirerek ve daha yüksek performans elde edilmesini sağlıyor.

9.1 kanallı surround ses sistemine sahip olan HONOR Pad X8, her seviyede ses kalibrasyonunu optimize ederek, seslerin çalma süresini kontrol etmek için birden fazla ses çıkış kanalını birleştirerek kullanıcılara çok boyutlu bir işitsel deneyim sunuyor.

Android 12 tabanlı Magic UI 6.1 sistemini kullanan tablet sistem kaynaklarını mantıksal olarak ayırarak bellek alanını verimli bir şekilde kullanmanıza olanak sağlıyor. Kapsamlı bir şekilde geliştirilmiş daha yüksek çalışma hızlarına sahip 8 çekirdekli işlemci ile donatılan HONOR Pad X8, kullanıcıların birden fazla uygulamayı sorunsuz bir şekilde çalıştırmasını sağlayarak oyun oynarken, ders çalışırken veya en sevdiğiniz programı izlerken sorunsuz bir deneyim sunuyor.

Cihazlar arasında hızlı dosya aktarımı için HONOR Share özelliğine de sahip olan HONOR Pad X8, Bölünmüş Ekran özelliği ile aynı anda birden fazla uygulamayı açabilir, farklı uygulamalar kullanmanıza olanak sağlar.

HONOR Pad X8, tüm gün bağlı kalmanız için 5100 mAh pil ile donatıldı. Uzun ömürlü pil performansı ile tüm gün üretkenlik için kullanım sağlar ve gelişmiş pil performansına ihtiyaç duyanlar için mükemmel bir çözüm sunar.

HONOR Pad X8, “Şafak Mavisi” rengi ile Vatan mağazalarında satışa çıktı. Önümüzdeki hafta ise Teknosa, Hepsiburada ve Trendyol satış kanallarında tüketiciyle buluşacak. Üstelik 3 bin 499 TL’ye satışa çıkan HONOR Pad X8, Hepsiburada ve Trendyol online mağazalarından 3 bin 199 TL’ye lansmana özel fiyatı ile alınabilecek.