HONOR Pad 8 Türkiye pazarına geliyor

Küresel teknoloji markası HONOR, HONOR Pad 8’in Türkiye pazarında çok yakında satışa çıkacağını duyurdu.

Sadece 520 gram ağırlığı ve 6,9 milimetre kalınlığıyla kullanıcıların tek el ile rahatça taşıyabileceği HONOR Pad 8, 12 inç HONOR FullView ekran ile geliyor. Yüzde 87’lik ekran-gövde oranına sahip olan HONOR Pad 8, 1 milyar rengi de destekliyor.

HONOR Pad 8, zararlı mavi ışığı engelleyen TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikası (Donanım Çözümü) ve ekran titremesini azaltarak rahat bir izleme deneyimi sağlayan TÜV Rheinland Flicker Free Sertifikası ile gelişmiş göz koruması da sağlıyor.

HONOR Pad 8, her iki tarafa simetrik olarak yerleştirilmiş sekiz hoparlör ile kullanıcılara daha güçlü ve dengeli ses deneyimi sağlıyor. Ayrıca DTS:X Ultra ve HONOR Histen teknolojilerini destekleyen cihaz, 360 derece ses sunuyor.

Sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 680 yonga seti ile donatılan HONOR Pad 8, günlük kullanım ve multimedya dosyalarında üstün performans sunmak için tasarlanmıştır. Bu yonga seti ile kullanıcıların birden fazla uygulamayı sorunsuz bir şekilde çalıştırmasını sağlayarak gelişmiş bir deneyim sunar.

Üstelik Android 12 tabanlı en yeni HONOR Magic UI 6.1 ile birlikte gelen HONOR Pad 8, hızlı dosya aktarımı için HONOR Share, çoklu pencere görüntüleme özellikleri ile kullanım kolaylığı sağlıyor. 7 bin 250 mAh pil ile kullanıcıları her zaman çevrimiçi ve bağlı tutan HONOR Pad 8, tüm gün kullanımda gelişmiş bir bataryaya ihtiyaç duyanlar için mükemmel bir çözüm sunuyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE