HONOR Magicbook 16 Türkiye’de!

HONOR’un Magicbook serisinin yeni üyesi Magicbook 16, 16 bin 999 TL fiyat etiketi ile Türkiye’de satışa çıktı.

Uzay Grisi rengi ile farklı online kanallarda ve mağazalarda satışta olan HONOR Magicbook 16, parmak izi tanıma özelliğine sahip güç düğmesi ile basit bir dokunuşla yalnızca 0,66 saniye içinde cihaz kilidinin açılmasını sağlıyor. Dizüstü bilgisayar ayrıca rahat bir yazma deneyimi sunmak için tam boyutlu arkadan aydınlatmalı bir klavye ile geliyor.

Günlük ofis işleri için sekiz saate kadar güç sağlayan ve 8,8 saate kadar 1080P video oynatmayı destekleyen 56 Wh pile sahip olan HONOR MagicBook 16, yeni 65W taşınabilir şarj cihazı ile 30 dakika içinde yüzde 50’ye kadar, yaklaşık 1,5 saatte ise yüzde 100’e kadar şarj edilebiliyor.

4.2GHz’e kadar çıkan turbo frekansıyla kullanıcıların aynı anda birden fazla görevi çalıştırmasını sağlayan HONOR Magicbook 16, 512 GB depolama ve 16 GB çift kanallı RAM ile kullanıcıların birden fazla büyük dosyayı açmasına ve pencereler arasında kolaylıkla geçiş yapmasına olanak sağlıyor.

AMD Ryzen 5600H işlemcisi ve Windows 11 işletim sistemi ile gelen dizüstü bilgisayar, çift antenli Wi-Fi ve Wi-Fi 6’yı destekleyen birden çok verici ve alıcı ile daha düşük gecikme süresi sağlayan Bluetooth 5.1 bağlantısı ve Nahimic ses sürücüsü tarafından desteklenen iki hoparlör ve iki mikrofona sahip.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE