GO Sharing’in mobil uygulamasına güncelleme

Hollanda merkezli paylaşımlı mobilite girişimi GO Sharing’in mobil uygulaması güncellendi.

Güncellenen uygulama kullanıcı deneyimine daha fazla odaklanarak tüm paylaşımlı araçlara ulaşılabilecek şekilde yeniden geliştirildi. Yeni mobil uygulama, park yerleri gibi sorunların çözümü için GO Sharing’in belediyeler ve kullanıcılarla yaptığı görüşmeler sonucu geliştirilen stratejilere hizmet ediyor. Yakın zamanda sınırlı sayıda kullanıcıyla test edilen mobil uygulama, App Store ve Google Play’de kullanıma sunuldu.

Konuya ilişkin açıklama yapan GO Sharing CEO’su Raymon Powels, “Uygulamamız kullanıcılarımızla iletişimde olmanın, kullanıcı davranışlarını kontrol etmenin, incelemenin ve onlara daha iyi bir deneyim sunmanın en önemli yoludur. Belediyelerle birlikte yaptığımız görüşmeler sonucu geliştirdiğimiz stratejilerle ulaşımın geleceğine öncülük ediyor ve mobilitenin doğru yolda kalmasını sağlamak için yasalar ve kullanıcı memnuniyeti arasındaki doğru dengeyi bulmak için devamlı çalışıyoruz. Bir sonraki adımımız, kullanıcıların sürüş dakikaları kazanabilecekleri birçok seçenekle birlikte diğer kullanıcıların park etme eylemlerini değerlendirebilecekleri bir sadakat programı olacak” dedi.

Belediyelerle ortak geliştirilen yenilikler

Kullanıcılar ve belediyelerle yapılan kapsamlı görüşmeler sonrasında yapılan düzenlemelerden bazıları, yolculuğun sonlandırılabileceği hizmet bölgesinin daha belirgin görünüyor olması ve mopedlerin park halinde çekilen fotoğraflarda siluetinin çerçeveye sığma zorunluluğu oldu. Bu işlem makine öğrenimi kullanarak park etme değerlendirmesi yapmanın ilk adımı olarak görülüyor. Yeni GO Sharing mobil uygulaması, işverenlere çalışanlarının paylaşımlı mobilite ile seyahat etmeleri için işletme hesapları açmalarına da olanak tanıyor. Kişiye özel verilen kodlarla işletme hesaplarına dahil olan çalışanlar hem kişisel hem de iş hesapları arasında kolayca geçiş yapabiliyorlar. Uygulamada bir hesaba kaydolmak daha kolay hale getirilirken önceki yolculukların ve ödemelerin de kapsamlı ayrıntıları gösteriliyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE