GISEC’in düşündürdükleri

GISEC Uluslararası Siber Güvenlik Konferansı 23-25 Nisan 2024 tarihleri arasında Dubai’de gerçekleştirildi. Bizler de bu etkinlik için Dubai’de idik. Öncelikle etkinlikle ilgili…

Bu içeriği ve diğer içeriklerimizi görüntüleyebilmeniz için ABONE olmanız gerekmektedir. Abone olan üyelerimizin GİRİŞ yapması yeterlidir.

1999 yılında Jandarma Muhabere Teğmen olarak göreve başladığı Jandarma Genel Komutanlığı’nda 23 yıl boyunca haberleşme ve bilişim sistemleri yöneticisi olarak çeşitli kıta ve karargâh görevlerinde bulunmuştur. Dünyanın en büyük entegre kamu güvenliği haberleşme ve bilişim sistemlerinden biri olan JEMUS proje yöneticiliği ve J.Gn.K.lığı Siber Güvenlik Komutanlığı görevlerini yapan MUTLU, 2022 yılında emekli olmuştur. Halen Gais Siber Güvenlik A.Ş.nin Genel Müdür Yardımcılığı görevi ile Malwation ve Monspark ürünlerinin stratejik danışmanlığını yapan MUTLU’nun başta siber güvenlik teknolojileri olmak üzere savunma teknolojileri, yapay zekâ, büyük veri vb. konular uzmanlık alanları arasında yer almaktadır. Ayrıca Siber Diplomasi Merkezi isimli bir düşünce kuruluşunda da görev almaktadır.”
Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE