Gate.io, eski Google yöneticisini Başkan Yardımcısı olarak atadı

Kripto para borsası Gate.io, global büyüme süreçlerini hızlandırmak için eski Google yöneticisi Tom Yang’i Başkan Yardımcısı olarak göreve getirdi.

Gate.io’nun dünyadaki en güvenilir kripto para borsalarından biri olduğunu ifade eden Tom Yang, “Böyle büyük potansiyele sahip bir şirkete katılmak benim için büyük onur. Bundan sonra, Gate.io’nun dünya çapında önemli ve gelişmekte olan pazarlardaki pazar payını ve marka varlığını artırmaya, borsalarla olan ilişkilerini güçlendirmeye odaklanacağım. Dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıları, ortakları ve yeni iş büyüme olanaklarını keşfetmek temel hedefimiz olacak” dedi.

Gate.io’nun Kurucusu ve CEO’su Lin Han ise, “Gate.io’nun 9’uncu yıl kutlamaları esnasında yeni marka kimliğimizi tanıttık. Gate.io, uzun vadeli vizyon ve operasyonlarda ısrar eden ticari bir platformdur. Kripto para birimlerinin, finansın geleceği olduğuna inanıyoruz. Piyasa şu anda çok değişken olmasına rağmen, yenilik yapmaya ve küreselleşme stratejimize bağlı kalmaya devam edeceğiz. Öte yandan, kapsamlı küresel operasyon tecrübesine sahip Tom Yang’i yönetim ekibimizde görmekten mutluluk duyuyoruz. Onun aramıza katılmasının Gate.io’ya istikrarlı ve uzun vadeli bir gelişim yolu sağlayacağına inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Tom Yang’in da ekibe dahil olmasıyla, küresel marka oluşturma ve pazar geliştirme sürecini kademeli olarak gerçekleştirmeyi planlayan Gate.io, Güney Avrupa, Latin Amerika ve Doğu Asya’da yerel marka sponsorluğu ve stratejik iş birliği faaliyetlerine başladı. Üst düzey spor takımları, sporcular ile marka ortaklığı müzakereleri de bu faaliyetlerin bir kolu olarak yürütülmeye devam ediliyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE