Fujifilm instax mini Link 2 SE, satışa sunuldu

Fujifilm, oyuncuların oyun deneyimlerini başkalarıyla paylaşmalarına olanak tanıyan instax mini Link 2 Special Edition akıllı telefon yazıcısını, eklenen Splatoon 3 karakterleri ve çeşitli benzersiz özelliklerle birlikte satışa sundu.

Fujifilm & Nintendo, instax mini Link 2’nin yeni versiyonuyla Nintendo Switch sisteminin ekran görüntüsü alma özelliği kullanılarak, çekilen fotoğraflara oyun template’leri doğrultusunda çerçeve ve çıkartmalar eklenmesine olanak tanıyor. Bu fotoğraflar daha sonra akıllı telefonlara aktarılarak, instax mini Link serisi akıllı telefon yazıcıları ile basılı şipşak fotoğraflara dönüştürülebiliyor. Nintendo Switch oyun ekranındaki karekodun taranmasıyla fotoğraflar, Animal Crossing: New Horizons, Super Mario, New Pokémon Snap ve son olarak eklenen Splatoon 3’ün de aralarında yer aldığı Nintendo Switch oyunlarındaki karakterlerden ilham alınarak tasarlanmış çeşitli çerçeve ve çıkartmalar ile basılabiliyor.

Güncellenen uygulama, gelişmiş INSTAXAiR özellikleri

Güncellenen uygulamada yer alan INSTAXAiR özelliği, instax mini Link 2 yazıcı kullanıcılarının akıllı telefonlarındaki fotoğraflara, Splatoon 3 karakterlerinin de aralarında yer aldığı çeşitli grafiklerin yanı sıra baloncuk, yaprak, neon, sprey boya veya sim gibi diğer standart INSTAXAiR efektlerini eklemesine olanak tanıyor. Kullanıcılar bu özelliği kullanmak için yazıcının üstünde bulunan özellik düğmesine basıp yan kısmındaki LED ışığını kullanarak havada çizim yapması gerekiyor. Bu çizimler daha sonra uygulamanın önizleme kısmında görüntülenebiliyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar baskı alınabiliyor, çizimin bir videosunu dahi kaydedip bu anları yazdırabiliyor ya da QR kodları ile paylaşabiliyorlar. QR kodunu akıllı telefon ile tarayarak bu videoları görüntülemek, indirmek veya sosyal medyada paylaşmak da mümkün.

INSTAX mini Link 2‘nin yeni rengi: Clay White

Fujifilm, instax mini Link 2 akıllı telefon yazıcısının yeni “Clay White Özel Serisi” renk kombinasyonunu piyasaya sürüyor. Ağırlıklı olarak Clay White renginin kullanıldığı ürünlerde şık ve güncellenmiş bir görünüm elde edilmesi için ön yüzdeki güç düğmesinde ve film çıkarma yuvasının çevresinde antrasit tonlarına yer verildi. INSTAX mini Link 2 Clay White Özel Serisi ve Splatoon 3 karakterlerinden ilham alınarak tasarlanmış silikon kılıftan oluşan ürün paketleri de satışa sunulacak. Ürünün 2023 Ocak ayının ortalarında mağazalarda, 2 bin 849 TL perakende satış fiyatıyla satışa sunulması bekleniyor. instax mini Link 2 Clay White Özel Serisi ile Splatoon 3 temalı silikon kılıftan oluşan ürün paketi ise 3 bin 99 TL perakende satış fiyatıyla satışa sunulacak.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE