Focal’dan dünyanın ilk ANC kulaklığı: Bathys

Ses sistemleri üreticisi Focal, adaptif gürültü engelleme (ANC) özelliğine sahip ilk kablosuz kulaklığı Bathys’i tanıttı.

Fransa’da üretilen el yapımı Focal hoparlör sürücülerine, yüksek performanslı gürültü önleme teknolojisine, 30 saatten fazla pil ömrüne, premium gövde materyallerine ve çok sayıda özelliğe sahip olan Bathys, uçak ya da tren gibi yüksek arka plan gürültüsü olan yolculuklar için optimize edilmiş bir ‘sessiz’ mod, ev ya da ofis gibi alanlarda odaklanmaya yardımcı olmak için bir ‘yumuşak’ mod ve gerektiğinde etrafınızdaki sesleri duymanızı sağlayan bir ‘şeffaflık’ moduna sahip.

Kolay kullanım için rahatça erişilebilen kontrol düğmeleriyle Bathys, Amazon Alexa veya Google Assistant sesli asistanlarına erişim sağlayabiliyor ve sesi özelleştirmek için ayarlanabilir EQ’su ile öne çıkıyor. SBC, AAC, Apt-X ve Apt-X Adaptive codec bileşenleriyle uyumlu olan Bathys, çok çeşitli bağlantı modları (Bluetooth, Jak, USB) sunuyor.

Bathys pil ömrü açısından 30 saatten fazla kullanım sunarken, hızlı şarj fonksiyonu kullanıcılara sadece 15 dakikada ekstra şarj ile 5 dinleme süresini garanti ediyor. Son olarak, tüm kullanımlara uygun optimum kablolu dinleme deneyimi için kulaklıklarla birlikte iki kablo (4ft (1,2m) 3,5 milimetre Jack ve 4 ft (1,2 m) USB-C®(USB-DAC modu) tedarikini de sağlıyor. Ayrıca kulaklıklar, beraberinde bir taşıma çantası ile teslim ediliyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE