Flare BtcTurk PRO’da listelendi

BtcTurk, 2023’te de yeni kriptopara birimleriyle hizmet çeşitliliğini genişletiyor. Flare (FLR) kripto para birimini listeleyen BtcTurk PRO, böylece 76 kriptopara birimine ve 176 işlem çiftine ulaştı.

Geliştiricilerin blokzinciri ve internetle çalışabilen merkeziyetsiz uygulamalar oluşturması için geliştirilen Flare (FLR), Hugo Philion, Sean Rowan ve Dr. Nairi Usher tarafından kuruldu. State Connector ve Flare Time Series Oracle (FTSO) olmak üzere 2 temel protokole sahip olan Flare (FLR), uygulamalara yüksek düzeyde merkeziyetsiz fiyatlar ve veri serileri sağlamak için ağ yapısını kullanıyor.

Düşük karbon sağlıyor

Yerel jetonu FLR olan Flare, ağ içinde gerçekleştirilen işlemlerdeki ödemelerde ve stake etme işlemlerinde kullanılıyor, ayrıca sağladığı teknoloji ile hızlı bir ağ, düşük ücret ve düşük karbon sağlıyor. Sağlamlık veren katman 1 Ethereum Virtual Machine (EVM) tabanlı bir blokzinciri olan Flare (FLR), Flare varlıklarını destekleyen masaüstü, mobil ve donanım cüzdanları ile bakiyelerin yönetimine yardımcı oluyor.

Yeni eklenen kriptopara ile BtcTurk PRO web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden Türk Lirası (TRY) ve Tether (USDT) işlem çiftlerinde alım satım işlemi yapılabiliyor. Flare (FLR) için minimum yatırma limiti 0.2, FLR çekme limitiyse 0.2 FLR olarak uygulanıyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE