Fakir Hausgeräte, A’Design Ödülü’nün sahibi oldu

Dünyanın en prestijli tasarım organizasyonlarından A’Design Ödülleri Ev Aletleri Tasarım Kategorisi’nin bu yılki kazananı, Tasarımcı Meral Çetinkaya imzalın Fakir Hausgeräte Aroma Gourmet Filtre Kahve Makinesi oldu.

Sürdürülebilir, ergonomik ve geri dönüştürülebilir projeler üreterek topluma katkıda bulunmayı hedefleyen Tasarımcı Meltem Çetinkaya imzasını taşıyan Fakir Hausgeräte Aroma Gourmet Filtre Kahve Makinesi kompakt, şık yapısıyla öne çıkıyor ve sahip olduğu benzeri olmayan kahve aroma ayarı özelliği sayesinde kahve severlere eşsiz bir deneyim vadediyor.

Maksimum lezzet ve minimum atık yaklaşımı ile yıkanabilir filtreye sahip Aroma Gourmet Filtre Kahve Makinesi hem sağlıklı hem de modern tasarımlı cam karafı ile yalın görünümünün yanı sıra kahve demlenirken bir bardak sıcak kahve alabilmeye imkân sağlayan damlatmama özelliği ile fark yaratıyor. Etkileyici özelliklerinden bir diğeri ise çıkarılabilir su haznesinin bulunması ve bu sayede kolay kullanım, keyif ve konfor sağlamasıdır.

Fakir Hausgeräte olarak köklü geçmişimizden aldığımız güçle ‘Odağımız Sensin’ diyerek yepyeni bir konumlama ve farklı bir bakış açısı ile yola devam ettiklerini belirten Fakir Hausgeräte Pazarlama ve E-Ticaret Direktörü Zümrüt Tamer açıklamasında, “Yenilikçi yaklaşımımızla müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran ve aynı zamanda çevreye duyarlı ürünler geliştirmek en büyük önceliklerimiz arasında yer alıyor. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini dinleyerek; sağlıklı, şık, ergonomik ve ayrışan tasarımlar geliştirmeye özen gösteriyoruz. Rotamız bu iken dünyanın en önemli ve itibarlı tasarım organizasyonlarından A’Design Ödülleri’nde bu denli özel bir başarıya layık görülmek mutluluktan da öte heyecan verici.” ifadelerini kullandı.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE