eufy Clean X9 Pro ile sadece tek geçişte olağanüstü temizlik

Dünyanın ilk aktif güç yükseltme özellikli robot süpürgesi olan eufy Clean X9 Pro,
sadece tek geçişte halılarınızı ve zeminlerinizi olağanüstü temiz bırakıyor. Karanlıkta bile çalışabilen eufy Clean X9 Pro, süpürme ve silme işlemini tamamladığında, otomatik temizleme istasyonu silme pedini yıkayıp 40 derece sıcak hava ile kuruturken, bu sayede bakteri oluşumu ve hoş olmayan kokular önlenmiş oluyor.

Günümüz yoğun iş temposunda, hayatın koşuşturmacasında ev işlerine vakit ayırmak çoğu zaman sıkıntı verici bir hal alabiliyor. Yorucu bir iş gününün ardından akşam tertemiz bir eve gelmek pek çok kişinin en büyük isteği oluyor. Yeni ve gelişmiş teknolojilerle kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Anker, eufy Clean X9 Pro otomatik boşaltma istasyonlu akıllı robot süpürgesi ile temizliği sorun olmaktan çıkarıyor. Dünyanın ilk aktif güç yükseltme özellikli robot süpürgesi olan eufy Clean X9 Pro, güçlü emiş kapasitesi ve akıllı uygulamaları sayesinde evinizin her köşesini derinlemesine temizliyor.

Bakteri oluşumu ve kokuyu önlüyor

eufy Clean X9 Pro’da bulunan beşgen silme pedler, sert zeminlerde zorlu kir ve lekeleri kolaylıkla temizlemek için saniyede 3 dönüşle 1 kg’lık adaptif basınçla dönüyor. 5500 Pa emiş gücüne sahip gelişmiş vakum sistemi, evcil hayvan tüyleri, kırıntılar, toz ve çamur dahil olmak üzere tüm kirleri kolaylıkla temizliyor. Sadece tek geçişte halılarınızı ve zeminlerini olağanüstü temiz bırakan eufy Clean X9 Pro, süpürme ve silme işlemini tamamladığında, otomatik temizleme istasyonu silme pedini yıkıyor ve ardından 40 derece sıcak hava kullanarak tamamen kurutuyor. Böylece bakteri oluşumu ve hoş olmayan kokular önlenmiş oluyor.

Karanlıkta bile rahat çalışıyor
 
eufy Clean’ın yenilikçi teknolojisi sayesinde, X9 Pro halıya yaklaştığında otomatik olarak 12mm yükseliyor ve vakumlama işlemi sırasında halılarının kuru kalmasını sağlıyor. Hassas AI.See Sistemi ile X9 Pro, 3D ToF sensörleri ve bir yapay zekâ kamerası kullanarak teller, terlikler ve mobilyalar gibi yaygın ev eşyalarından kaçınıyor. iPath Lazer Navigasyon ile X9 Pro, evinizin doğru haritalarını oluşturarak odalar arasında kolaylıkla gezinip temizlik yapabiliyor. Hatta karanlıkta bile rahatlıkla çalışabiliyor. AI.Map 3.0 Teknolojisi gerçek zamanlı olarak çok katlı haritalama, seçici oda temizliği ve haritada engellerin vurgulanması gibi özellikleri mümkün kılarak temizliği kolaylaştırıyor. TÜV Rheinland tarafından güvenli bir akıllı ev ürünü olarak onaylanan x9 Pro ile evinizde eşsiz temizliğin mutluluğunu yaşayacaksınız.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE