ESET’ten ürün güncellemesi

Siber güvenlik alanında küresel bir lider olan ESET, bireysel ürünlerindeki yenilikleri duyurdu.

Bu yenilikler içinde geliştirilmiş gizlilik, iyileştirilmiş modem/router koruması, kaba kuvvet saldırılarını engellemek ve her zaman açık “Tüm Tarayıcıları Koru” modu gibi çok sayıda yeni ve geliştirilmiş özellik bulunuyor. ESET’in bireysel müşterilerine sunduğu ürün grubu, fidye yazılımlarına karşı korumayı daha da arttırmak için Intel Core işlemcilerinde bulunan Intel’in donanım odaklı fidye yazılımı algılama teknolojisi olan Intel Tehdit Algılama Teknolojisi ile entegre edildi.

Temel güvenlik yazılımı ESET NOD32 Antivirus, gelişmiş güvenlik yazılımı ESET Internet Security ve premium güvenlik yazılımı ESET Smart Security Premium’un yenilenmiş sürümleri kullanıcı cihazlarına yönelik korumayı yükseltiyor. Yeni sürümler kullanıcılara gönül rahatlığı sağlarken aynı zamanda dijital yolculuklarında nerede olurlarsa olsunlar 7/24 güvende olmalarını sağlıyor. ESET Internet Security ve ESET Smart Security Premium, daha deneyimli kullanıcılara korumaları ayrıntılı olarak özelleştirmeleri için ek seçenekler sunuyor. Güvenlik yazılımlarının tümü, zararlı yazılım algılamasını iyileştiren gelişmiş makine öğrenme teknolojisinin yanı sıra ödüllü antivirüs ve casus yazılımlardan koruma özelliklerine de sahip.

ESET HOME ve ESET Mobile Security’de de yeni özelikler var

Bireysel tüketiciler için yönetim platformu olan ESET HOME, daha iyi bir korunma sağlamak amacıyla hesaba giriş yapmak için iki faktörlü kimlik doğrulamasını gerekli kılıyor. Ana ekrana genel korunma durumu aracını ekleyip kullanıcının korunma durumuna ilişkin daha iyi bir bakış sunuyor. ESET Mobile Security’nin en son güncellenmiş sürümü ile tüketiciler, gizliliği geliştiren yeni eklenmiş özelliklerle birlikte ana panonun yeni tasarımından yararlanabiliyorlar. SMS ve Bildirim koruması özelliği mesaj kullanıcıya ulaştıktan hemen sonra, daha internet sitesi açılmadan önce kötü amaçlı bağlantılara karşı koruyor. ESET Mobile Security, Android cihazlara yönelik en yaygın siber saldırılara karşı koruma sağlıyor. Bu çözüm, mobil cihazları ve verileri ele geçiren kötü amaçlı yazılımlara karşı kullanıcıları güvende tutuyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE