ESET, çözüm ortaklarıyla Kıbrıs‘ta buluştu

Siber güvenlik şirketi ESET, geleneksel hale gelen çözüm ortakları buluşmasını 09-11 Eylül tarihleri arasında Kıbrıs’ta Concorde Luxury Resort Otel’de düzenledi.

ESET Türkiye yönetim kadrosu ve ESET’in İstanbul, Ankara, İzmir ve Trabzon ofis çalışanlarında bulunduğu etkinlikte, çözüm ortakları yeni gelişmeler ve ürünlerle ilgili bilgilendirildi.

Etkinlikte, gelişen ve değişen siber saldırı yöntemleri değerlendirilmesinin yanı sıra kurumsal yapılara yönelik en çok gerçekleştirilen saldırılar hakkında sunumlar yapıldı.

Türkiye’de ve dünyada yaşanan vakalara ilişkin örneklerin paylaşıldığı etkinlikte, saldırıları engelleyebilecek, kurumların ihtiyaçlarına çözüm olabilecek uygulamalar ve çözümler anlatıldı.

Ayrıca etkinlikte, ESET PROTECT Enterprise ve ESET INSPECT ile ilgili bilgilendirme yapıldı. Veri korumanın önemi üzerinde durularak Safetica ürünleri ile ilgili paylaşımlarda bulunuldu. Günümüzün sürekli gelişen tehdit ortamı içinde ESET ürünlerinin yürütme öncesi, yürütme sırası ve sonrası kötü amaçlı yazılımları algılama yeteneğine sahip olduğu vurgulanarak özellikleri aktarıldı.

Etkinlikte konuşan ESET Türkiye CEO’su Alain Soria, “Türkiye’de sektörümüzde lideriz. En çok tercih edilen siber güvenlik markasıyız. Hem kurumsal kategoride kamu ve özel sektördeki şirketlere hem de bireysel müşterilerimize geniş satış ağımız ve teknik kadromuz ile en iyi hizmeti sunuyoruz. Kurumsal tarafta her ölçekteki KOBİ’ler ve büyük kurumsal yapılar için geliştirilen ve tüm dünyada kullanılan çözümlerimizle çok güçlü koruma kalkanları oluşturuyoruz. ESET, kurulduğu günden bu yana işi sadece siber güvenlik olan; başka bir iş ortağı, faaliyet alanı veya politik bir bağı olmayan bir üretici. Araştırma merkezlerimiz, uzman kadromuz ve teknolojik üstünlüklerimizin yanı sıra bu özelliğimiz ile dünya çapında tercih edilen ürün ve hizmetler sunuyoruz” dedi.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE