ECOVACS DEEBOT N8 ile mükemmel temizlik

ECOVACS DEEBOT N8, ev temizliğini bir adım öteye taşıyan özellikleriyle dikkat çekiyor. TrueMapping teknolojisi sayesinde evin en doğru haritasını çıkaran DEEBOT N8, kullanıcılarına su ve enerji tasarrufu sağlıyor.

Dünyanın tanınan robotik hizmet markası ECOVACS ROBOTICS, 20 yılı aşkın bir süredir 40 milyon kullanıcısının yaşamını kolaylaştırmak için yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunmaya devam ediyor. Günlük yaşama sorunsuz bir şekilde entegre olan ve akıllı robotik çözümleri ile günlük ev işlerinin kurtarıcısı DEBOOT N8 akıllı robot süpürge sayesinde kullanıcılar su ve enerji tasarrufu sağlıyor.

DEEBOT N8, otomatik boşaltma istasyonuyla uyumlu olan uygun maliyetli akıllı robot süpürge olma özelliği taşırken aynı zamanda vakum ve paspas yapabilme özelliği sayesinde ev işlerindeki fiziksel çabayı en aza indiriyor. TrueMapping lazer tabanlı haritalama ve navigasyon teknolojisi sayesinde DEEBOT N8, evin en doğru haritasını çok katlı haritalama özelliğiyle kaydediyor. Ayrıca DEEBOT N8 haritalarda istenilen bölgeleri özelleştirirken süpürme ve paspaslama işlemi sırasında halı algılama sensörü sayesinde halılarınızı paspaslamaktan kaçınarak ıslatmıyor, kolay bir temizlik sağlıyor. DEEBOT N8 artırılmış 2300Pa Emiş Gücü ile zemin ve halılardaki toz ve evcil hayvan tüylerini ortadan kaldırıyor.

ECOVACS ROBOTICS, evlerdeki temizlik deneyimini dönüştüren akıllı robotları ‘Evdeki en iyi yardımcı’ olarak kullanıcılara hem ev işlerini unutturuyor hem de su ve enerji tasarrufu sağlıyor. 

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE