Dynabook’tan Satellite Pro C40 serisine AMD Ryzen işlemcili yeni model

Dynabook, Satellite Pro C40 serisine eklenen Radeon özellikli AMD Ryzen 5 ve 7 serisi işlemcilerle donatılmış modellerle bütçe dostu iş amaçlı dizüstü bilgisayar yelpazesini genişletti.

1,52 kilogram ağırlığı ve 18,9 milimetre kompakt form faktörü ile kolayca taşınabilen ve sınıfının en ince modellerinden olan yeni Satellite Pro C40D-B, ofiste, evde veya hareket halinde her türlü modern çalışma tarzına uygun bir ürün olarak öne çıkıyor.

AMD’nin yüksek performanslı AMD Ryzen 5 5600U ve Ryzen 7 5800U işlemcileri, 32 GB’ye kadar hızlı DDR4 bellek destekleyen yapılandırılabilir iki yuva ve 512 GB’a kadar SSD depolama seçenekleri, cihazın en zorlu görevleri kolayca yerine getirirken her yerde iş sürekliliği sağlıyor. C40D-B, en iyi kullanıcı deneyimi ve üst düzey üretkenlik için ekstra büyük bir ClickPad ve hareketli kullanıcılar için 11,5 saate kadar kullanım ömrü sağlayan pile sahip.

Cihazda, şarj, bağlantı ve görüntü işlevleri sağlayan bir adet USB Type-C bağlantı noktası, tam boyutlu bir adet HDMI bağlantı noktası, 2 adet USB Type-A 3.1 bağlantı noktası ve MicroSD kart okuyucu yuvası bulunuyor.

2022 yılının Haziran ayından itibaren satışa sunulacak olan C40D-B modeli, çalışan ve şirket verilerini nerede olursa olsun güvende tutmak için gerekli tüm veri ve cihaz koruma araçlarını sağlıyor. Cihazın üretici yazılımı tabanlı Güvenilir Platform Modülü (TPM) 2.0 sayesinde hassas bilgiler şifreleniyor ve kurcalanma riski ortadan kalkıyor. İstenmeyen erişimleri engelleyen kullanıcı ve yönetici parolası gibi özelliklerin yanı sıra isteğe bağlı parmak izi tarayıcısı (SecurePad) içeren cihaz, veri ihlallerine karşı ilk savunma hattını oluşturuyor. Ayrıca, isteğe bağlı Kensington kilit yuvası, fiziksel hırsızlıkları önlemeye yardımcı oluyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE