Dünyanın önde gelen isimleri Avrasya Blockchain Zirvesi’nde

Teknoloji ve finans dünyasından birbirinden özel isimler; blockchain meraklıları, yatırımcıları ve geliştirici grupları ile bir araya getiren Avrasya Blockchain Zirvesi (Eurasia Blockchain Summit) 8-9 Ekim 2022 tarihinde Tersane İstanbul’da gerçekleşecek.

Alanında bölgenin en büyük buluşmalarından biri olacak Avrasya Blockhain Zirvesi konuşmacıları arasında; Ava Labs Kurucusu Emin Gün Sirer, Açık Anahtarlı Şifreleme Konseptini keşfeden, Turing Ödülü Sahibi Amerikalı Şifrebilimci Whitfield Diffie, 4129Grey CEO’su Alemşah Öztürk, Tübitak BİLGEM Başkan Yardımcısı Sadullah Uzun, GoGlobal Kurucu Ortağı Esra Talu, Youth Holding CEO’su Emrah Kaya, Cryptic Labs CEO’su Bril Wang bulunuyor.

Eurasia Blockchain ev sahipliğinde ve Kemer Partners sponsorluğunda düzenlenecek etkinliğin ilk gününde blockchain teknolojisi; bu teknolojinin güvenliği, gizliliği ve ölçeklendirilebilirliği ve geleceği konuşulacak. Ayrıca son yılların dikkat çeken gelişmeleri arasında yer alan ve çok önemli yatırımlar alan Metaverse ve meta oyunlarına dair önemli başlıklar da zirvenin birinci gününün gündemini oluşturacak. İkinci gün ise NFT ve Fintech konuları yerli – yabancı konuşmacıların katılımı ile dikkat çeken yönleri ile ele alınacak. NFT’yi anlamak, sahiplik ve varlık oluşturmak; NFT’ler, sanal gerçeklik, oyun ve diğer gelişmekte olan teknolojiler arasındaki ilişki; finans gözüyle NFT ekosistemi; yeni jenerasyon fintechler; Web 2.0 & Web 3.0 arasındaki altyapısal köprü ve daha güvenli web 3.0 alanı yaratmak gibi birçok başlık ikinci günün dikkat çeken panel konuları arasında yer alacak.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE