Doğanlar Holding, SAP Dijital Dönüşüm Ödülü’nün sahibi oldu

Doğanlar Holding, yılın en başarılı kurumsal uygulamalarının ve dijital dönüşüm  projelerinin ödüllendirildiği SAP Türkiye tarafından, ‘Yılın Dijital Dönüşüm Ödülü’ne layık görüldü. 

Doğanlar Holding, SAP teknolojilerinin kullanımındaki inovasyon, amaçlanan iş süreç transformasyonundaki yenilik ve katma değer, çalışan deneyiminde iyileşme inisiyatifi, müşteri deneyiminde iyileşme inisiyatifi ve projenin insan hayatına katkısı gibi alanlarda değerlendirilen projeler arasından seçildi.

Doğanlar Holding’in tüm iştiraklerini kapsayan, dijital dönüşümün orta ve uzun vadedeki tüm stratejilere yansımasıyla kazanılan bu ödülü Bilişim Teknolojileri Grup Direktörü Fatih Özengin aldı.

Özengin konuyla ilgili, “Dünyanın önde gelen şirketleriyle iş birliği yaparak şirketlerimizin ulusal ve uluslararası alanda rekabet gücünü artırmak için uçtan uca dijitalleşmeye büyük önem veriyoruz. SAP ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğimiz sayesinde Holding bünyesindeki tüm iştiraklerimizde, özellikle müşteriye dokunduğumuz noktalarda tüm süreci uçtan uca dijitalleştirmeye büyük önem veriyoruz” dedi. 

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE