DJI Mavic 3 Enterprise Türkiye’de

DJI Enterprise’ın yenilikçi kompakt drone serisi Mavic 3 Enterprise Türkiye’de satışa sunuldu.

DJI’ın amiral gemisi Mavic 3 serisinin güçlü DNA’sını taşıyan iki yeni Mavic 3 Enterprise serisi drone, zorlu endüstriyel görevlerde kullanılmak üzere tasarlandı. Tek elle taşınabilen, kompakt ve çok hızlı göreve hazır hale getirilebilir özelliklere sahip olan DJI Mavic 3 Enterprise serisi, 45 dakikalık çarpıcı uçuş süresiyle uzun görevler için ideal bir deneyim sunuyor.

Santimetre düzeyinde hassasiyet sağlayan RTK modülüyle gelen giriş seviyesi kurumsal drone grubunda konumlanan DJI Mavic 3E, temel ihtiyaçları karşılayabilen 4/3 kamera ve mekanik deklanşöre sahip. 56X hibrit zoom kameraya sahip olan Mavic 3E, önceki modellere göre iyileştirilmiş uçuş süresi ve rüzgar direnciyle görev verimliliğini zirveye taşıyor.

DJI Mavic 3E’nin bir araya getirdiği yenilikçi özellikler, Yer Kontrol Noktalarına ihtiyaç duymadan yüksek verimli haritalama yapılabilmesini ve keşif görevlerinin yürütülebilmesini mümkün kılıyor. Cihaz, Akıllı Düşük Işık Moduyla birlikte loş koşullarda bile önemli ölçüde iyileştirilmiş performans sunan 20 MP geniş açılı kamera ile geliyor.

Mavic 2 Enterprise Advanced’in geliştirilmiş yeni giriş seviyesi termal drone Mavic 3T, nesneleri yerinde hızlı bir şekilde tanımlayarak bilinçli kararlar vermek için yüksek çözünürlüklü bir termal sensöre sahip.

Yangınla mücadele, arama-kurtarma, denetim, sınır güvenliği ve zorlu gece görevleri için tasarlanan DJI Mavic 3T, endüstriyel kullanımda portatiflik ile fark yaratıyor, operasyonel verimliliği artırıyor. DJI Mavic 3T, Mavic 3E ile aynı tele kamera ve 1/2” CMOS sensörlü 48 MP kameranın yanı sıra ayrıca 61 derece Görüntü Alanına (DFOV) ve 640 × 512 piksel çözünürlüğe ve 40 milimetre eşdeğer odak uzaklığına sahip bir termal kamera da sunuyor. Nokta ve alan sıcaklığı ölçümünü, yüksek sıcaklık uyarılarını, renk paletlerini ve izotermleri destekleyen Mavic 3T’nin termal kamerası, profesyonellerin sıcak noktaları bulmasına ve hızlı kararlar almasına yardımcı oluyor.

Mavic 3 Enterprise Serisi ayrıca profesyonel görevler için aksesuarları ve yazılımı birleştiren yeni araçlarla birlikte geliyor. Bin nit yüksek parlaklıkta ekrana ve net iletişim için dahili mikrofona sahip profesyonel bir uzaktan kumanda olan DJI RC Pro Enterprise, ölçüm uzmanlarının santimetre düzeyinde doğruluk elde etmelerini sağlayan RTK Modülü, gerçek zamanlı diferansiyel düzeltmeler sağlayan geliştirilmiş yüksek hassasiyetli GNSS alıcısı olan D-RTK 2 Mobil İstasyonu kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE