Dijital sanat ve NFT sergisi ART & TECH for GOOD SUMMIT 2022’de

ART & TECH for GOOD SUMMIT 2022’de, 13-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında 2 farklı sergi düzenlenecek.

Yurt içinde ve yurt dışında çeşitli projelerde ve organizasyonlarda yer alan Zeynep Arınç küratörlüğünde Goodspaces Exbition Hall’de gerçekleşecek dijital sanat sergisi; Can Büyükberber, Hakan Yılmaz, Emre Yusufi, Ecem Dilan Köse, Beryl Bilici, Mehmet Geren, Bager Kaya, Kutay Can Doğan, İdil Dursun, Gözde Mutluer, Befe, Ece Özcan, İlayda Kırkın ve Selay Karasu’nun eserlerini sanatseverlerle buluşturacak. Artopol Art Gallery’de ise Türkiye’nin ilk NFT Marketplace’ı Babylons.io sanatçılarının NFT’lerinin sergileneceği multidisipliner bir sergi izleyicilerle buluşacak.

42 Maslak içerisinde yer alan Yiğit Yazıcı 42 Maslak Atelier ve Luca Fine Art’ta da ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek özel sergiler gerçekleşecek. Ayrıca Artopol Art Gallery‘de ‘Artopol Art Talks’, Yiğit Yazıcı 42 Maslak Atelier’de ise ‘Artist Talk & Blue Light’ sohbetleri ile sanatseverler seçkin isimlerle bir araya gelecek. 42 Maslak içerisinde yer alan Atölye Mayacan’da gerçekleşecek dijital sanat workshop’ları ile de çocuklar kendi avatarlarını oluşturacak.

ART & TECH for GOOD SUMMIT 2022’deki tüm sergiler 3 gün boyunca ücretsiz olarak 10:00-18:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE