Diablo IV, ön siparişe açıldı

Blizzard Entertainment’ın oyunu Diablo IV, şimdi Standard, Deluxe ve Ultimate Edition olarak ön siparişe açıldı.

Diablo IV, 6 Haziran 2023’te çıkış yapacak. Diablo IV, Windows PC, Xbox Series XS, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4’te platformlar arası oynanış ve ilerlemeye sahip olacağı gibi çıkışında da konsollarda co-op desteği sunacak.

Dijital ön sipariş sürümleri ve bonusları

Diablo IV dijital ön sipariş ile Standard Edition (SRP 69,99 dolar), Deluxe Edition (SRP 89,99 dolar) ve Ultimate Edition (SRP 99,99 dolar) olarak elde edilebilir. Her dijital sürümde, Sanctuary’ye musallat olmuş cehennem güçlerine karşı savaşa katılmanız için bir veya daha fazla içerik var:

Standard Edition: Açık betaya erken erişim, Diablo IV için Light Bearer bineği, Diablo III için Inarius Wings ve Inarius Murloc pet’i, World of Warcraft için Amalgam of Rage bineği ve Diablo Immortal için Umber Winged Darkness kozmetik seti içerir.

Deluxe Edition: Standard Edition’daki tüm içerikleri, Diablo IV’ün çıkışı zamanı 4 güne varan erken erişim, Diablo IV için Sezonluk Savaş Bileti, Diablo IV için Hellborn Carapace binek zırhı ve Diablo IV için Temptation bineğini içerir.

Ultimate Edition: Deluxe Edition’daki tüm içerikleri, Diablo IV için Hızlandırılmış Sezonluk Savaş Bileti (20 kademe atlayıp bir kozmetik hediyesi sunan Premium Sezonluk Savaş Bileti) ve Diablo IV için Wings of the Creator ifadesini içerir.

Ayrıca ilgilenenler için, iki yüzlü elektrikli Candle of Creation mumu, kumaş Sanctuary haritası, Occult fare altlığı, Horadrim broşu, iki paspartu çerçeveli sanat baskısı (47 x 27,4 cm) ve bir Diablo IV Collector’s Edition sanat kitabı içeren Diablo IV Limited Edition Collector’s Box da satın alınabilir. 15 Aralık itibarıyla Blizzard Gear Store’da ve Avustralya ve Yeni Zelanda’daki belirli satış noktalarında ön siparişe açılacak.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE