Diablo Immortal için yeni genişleme paketi geldi

Diablo Immortal ile ilgili büyük bir güncelleme daha duyuruldu.

Oyuncular, uzun zamandır Westmarch tarafından kullanılan, bir sürgün adasında konumlanan ve içinde gizli saklı işler döndürülen bir hapishaneye ve şu ana dek gördüğümüz en büyük Dünyataşı parçasına ev sahipliği yapan yepyeni bölge Stormpoint’e doğru yola çıkabilecek.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Bu sefer sadece bir değil, yüzleşmen gerekecek tam beş adet yeni Helliquary boss’u getiriyoruz. Cehennemden gelen yeni komutanlar arasında Ophinneb the Skin-Veiled, Dymdrail, Crawling Woe, Catarag the Strangling Sun, Aposthrus, Tamer of the Fallen ve Phangwrth, Warmth-Feaster var. Ayrıca 6, 7 ve 8 Hell zorluk seviyelerini de Paragon seviyelerini yeni zirvelere taşımak isteyenler için oyuna getiriyoruz.”

Bunlara ek olarak, 8’inci Sezon Savaş Bileti: The Hidden Sun ile beraber bu güncellemede beş yeni Legendary Gem’i de oyunda görebileceğiz. Kışlık kozmetik seti Grakkinskin, oyun içi mağaza ve Phantom Market’teki Sacred Wilds kozmetik setiyle beraber yeni kozmetikler de ufukta.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE