Dell Technologies, ABD’de Sıfır Güven Mükemmeliyet Merkezi açıyor!

Dell Technologies, CyberPoint International ve Maryland Innovation Security Institute (MISI – Maryland İnovasyon Güvenliği Enstitüsü) ile iş birliği yaparak 2023’ün bahar aylarında ABD Siber Komutanlığının siber güvenlik inovasyon tesisi DreamPort’ta bir Sıfır Güven Mükemmeliyet Merkezi açacak.

Dell ayrıca, kuruluşların Sıfır Güven ve siber dayanıklılık olgunluklarını değerlendirmelerine olanak tanıyan yeni siber güvenlik hizmetlerini, hibrit çalışma modelini destekleyen uç nokta güvenlik çözümlerini ve nesne depolama verileri için fidye yazılımı korumasını da ilk kez kullanıcılarla buluşturacak.

MISI, CyberPoint International ve sektördeki kadın girişimcilere ve gazilere ait küçük işletmelerden oluşan bir ekiple birlikte Dell, DreamPort’taki Sıfır Güven Mükemmeliyet Merkezini güçlendirerek kuruluşlara Sıfır Güven kullanım senaryolarını doğrulamak için güvenli bir veri merkezi sağlayacak. Mükemmeliyet Merkezi, kuruluşların kendi ortamlarında dağıtım yapmadan önce konfigürasyonları test etmeleri için Savunma Bakanlığı Sıfır Güven Referans Mimarisini temel olarak kullanacak. Dell, kapsamlı bir ekosistemde koordinasyon sağlayarak mimarinin tekrarlanabilir bir modelini sunacak, daha hızlı kullanım için bir yol oluşturacak ve müşterilerin entegrasyon ve koordinasyon yükünü hafifletecek.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE