DECE Yazılım, RAS Infotech ile distribütörlük anlaşması yaptı

Yerli yazılımevi DECE Yazılım, Orta Doğu ve Hindistan distribütörü olarak siber güvenlik sektörünün lider isimlerinden RAS Infotech ile anlaştı.

RAS Infotect, yapay zekâ ve doğal dil işleme temelli GEODI arama, veri keşif, maskeleme ve sınıflama çözümlerini Orta Doğu ve Hindistan pazarına taşıyacak.

Resmi distribütörlük için GISEC 2023’te bir araya gelen DECE Yazılım Satış Müdürü İbrahim Çallı, Uluslararası Satış Kanal Yöneticisi Nedžla Gül ve RAS Infotech CEO’su MR. Akram ve ekibi el sıkıştı.

İbrahim Çallı, “RAS Infotech gibi büyük ve güvenilen bir isimle distribütör anlaşması yapmak bizler için gurur verici. DECE’ye ve GEODI’ye güvenmeleri bizler için önemli bir adım. Ürünleşme ve partner ağı hedeflerimizin gerçekleştiğini görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. GEODI, hali hazırda Türkiye, İspanya, İngiltere, Almanya, Hırvatistan, Endonezya, Mısır ve Katar için hazır veri keşif araçları sunuyor. RAS Infotech anlaşması ile kapsamı genişleteceğiz ve GDPR, PCI/DSS ve HIPAA yanında yerel regülasyonlara desteğimizi de arttıracağız. Anlaşma bütün taraflara hayırlı olsun” dedi.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE