Cyberwise ve Microsoft’tan siber güvenlik için iş birliği

Siber güvenlik şirketi Cyberwise, alanında lider üreticilerle hizmet portföyünü genişletmeye de devam ediyor. Son olarak dünya devi Microsoft ile bir anlaşmaya varan Cyberwise, Microsoft’un Güvenlik ürün ailesindeki çözümleri destekleyecek hizmetler sunacak.

Hali hazırda Microsoft’un güvenlik ürünleri alanında Gold İş Ortağı olan Cyberwise bu iş birliği ile Microsoft’un MEA (Middle East & Africa) bölgesindeki 8 MSSP (Managed Security Service Provider) İş Ortağından biri olarak bu bölgede faaliyet gösteren kurumların Microsoft güvenlik çözümlerini maksimum verimde kullanmalarına destek verebilecek.

Microsoft güvenlik ürünlerine sahip olup, bunları nasıl verimli şekilde kullanacağı konusunda desteğe ihtiyacı olan ya da bu işlemler için yeterli insan kaynağı olmayan şirketler bu iş birliği sayesinde Cyberwise’a başvurabilecek. Böylece, Microsoft Güvenlik ürün ailesinden beklenen güvenlik olgunluğunu arttırıcı değere Cyberwise ile de erişilebilecek. Ayrıca farkında olunmayan zayıflıkların tespit edilmesi, bunların ortadan kaldırılması ya da olası etkilerinin indirgenmesi fırsatlarını oluşturmak da mümkün olacak. Bu sayede genel olarak güvenlik olgunluklarını artıran şirketler, siber tehditlere karşı dayanıklılıklarını da artırmış olacaklar.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE