CMC Türkiye’den çocuklara teknoloji desteği

Türkiye’nin en büyük dış kaynak sağlayıcı (BPO), Teknoloji ve Danışmanlık şirketler grubu M+ Group’un en büyük üyesi olarak hizmet veren CMC Türkiye (Customer Management Center) , eğitime yatırım yapmaya devam ediyor. 7 ilde yaklaşık 6500 koltuk kapasitesi ile hizmet veren CMC Türkiye, faaliyet gösterdiği Şanlıurfa ve Van’da hiç bilgisayarı olmayan iki ilköğretim okulunda bilişim sınıfları kurulmasına destek oldu.

CMC Türkiye Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Saran şunları söyledi: “Çocuklarımızın eşit imkânlarla ve eşit koşullarda eğitim görmelerini her zaman önemsiyoruz. Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızı yetiştiren değerli öğretmenlerimizin de işini kolaylaştırarak, bilgiyi aktarma çabalarına katkı sağlamayı hedefliyoruz. Eğitime destek olmaya önümüzdeki dönemde de kesintisiz olarak devam edeceğiz”.

Bünyesindeki 100 kişilik Ar-Ge ekibi ve teknolojiye yaptığı yatırımlar ile bir teknoloji şirketi olarak da hizmet veren CMC Türkiye, Türkiye’de 7 lokasyonda 6500 kişiye istihdam sağlıyor. Malatya, Van ve Şanlıurfa illerinde en büyük işveren konumunda bulunan CMC Türkiye hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle de birçok hayata dokunuyor.